Nutrend Creatine Ethyl Ester 120 kapslí

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

POKROČILÁ FORMA CREATINU CREATINE ETHYL ESTER CEE ZNAČKY NUTREND

Detailní popis

Kód: NUT-024-120
Výrobce: NUTREND
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
351,–
+ -

POKROČILÁ FORMA CREATINU CREATINE ETHYL ESTER CEE ZNAČKY NUTREND

CREATINE ETHYL ESTER je jednou z nejmladších forem kreatinu. Studie dokládají 30 – 40× vyšší využitelnost. Díky esterifikaci je kreatin rozpustný v tucích. Jeho transport do buněk je tedy daleko efektivnější. V porovnání s klasickým kreatinem je dosahováno srovnatelného efektu s polovičním dávkováním, a navíc bez rizika přílišného zavodnění organismu.

CREATINE ETHYL ESTER je ve světě klinicky testovaný na zdravotní nezávadnost a neprokázalo se žádné jeho negativní působení v organismu.

CEE:

1. Vysoká stabilita

2. Maximální využitelnost

3. Minimální „zatuhnutí“ svalové hmoty

4. Nárůst síly, dynamiky, výbušnosti

5. Urychlení regenerace

CREATINE ETHYL ESTER je navíc obohacený o kyselinu alfa-lipoovou (ALA).

ALA je koenzymem řady tělesných reakcí. Účastní se především přeměny glukózy na pohotovostní zdroj energie, tedy na ATP (Tento proces probíhá v buňkách v tzv. mitochondriích). ALA je navíc velmi silným antioxidantem.

Další významnou složkou je vitamin B6 (pyridoxin)

Vitamin B6 je nezbytný pro normální metabolismus všech živin (bílkovin, tuků i cukrů).

CREATINE ETHYL ESTER je určený pro: sportovce, kteří chtějí zvýšit svalovou sílu. Je ideální pro rychlostně silové sporty, jako je např. hokej, bojové sporty apod.

Doporučené dávkování pro CREATINE ETHYL ESTER:

Pro zvýšení svalové síly: 3–6 kapslí 45 minut před začátkem tréninku, pro urychlení regenerace: 3–6 kapslí po ukončení tréninku. Maximálně 6 kapslí denně. Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4–6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost.

Složení:

Creatine ethyl ester HCl, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý), kyselina alfa lipoová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Nutriční infromace: