MyProtein Kre-Alkalyn 120 kapslí

Hodnocení produktu 3.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)
  • Správné pH-Kreatinu
  • Bez nasycovací fáze
  • Pomáhá zvýšit hladinu ATP

Detailní popis

Kód: MYP-017
Výrobce: MY PROTEIN
Dostupnost: skladem
 
584,–
+ -

Související produkty

MyProtein Kre-Alkalyn

Kreatin se správným Ph-

Kre-Alkalyn ® je jednou z nejmodernějších forem kreatinu ktěré známe. Vzhledem ke své optimální hodnotě pH, je Kre-Alkalyn ® doručen do svalu v plné síle a umožňuje tak pokročilé výsledky a zlepšení v produkci ATP. Kre-Alkalyn ® nevyžaduje úvodní saturovací fází, a ano nezpůsobuje žádné nepříjemné vedlejší účinky. Někteří lidé trpí u jiných forem kreatinu.

Kreatin je uložen ve svalech a slouží k regeneraci těla pro nejúčinnější formu energie Adenosin Tri fosfát (ATP). ATP je využíván při každém výkonu s vysokou intenzitou a výbušných pohybech, jako je sprint nebo zvedání závaží, ale zásoby této látky pokryjí asi jen 10 sekund takového výkonu, takže je důležité doplnit tyto zásoby co nejrychleji. Kreatin pomáhá doplňovat zásoby ATP a rychle vytvořit více energie.

Každý sportovec, který trénuje ve vysokých intenzitách, obzvláště ti, kteří pracují s výbušnou silou, mohou vytěžit z kreatinových doplňků nejvíce. Bylo prokázáno že kreatin zvyšuje výkon a sílu a je jedním z nejpopulárnějších kulturistických doplňky na trhu. Kre-Alkalyn® posouvá hranice běžného monohydrátu ještě dále, protože pomáhá kreatinu produkovat ještě větší množství ATP.

Protože může zvýšit množství svalové hmoty v těle, může být Kre-Alkalyn® také užitečný pro ty, kteří se chtějí zbavit tělesného tuku a vytvořit své tělo estetičtější.

Upozornění: Nedoporučujeme pro lidi, kteří prodělali potíže s ledvinami nebo játry. Prosím, poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud si nejste jisti. Nedoporučuje se pro těhotné ženy, nebo pokud jste mladší 18 let. Stejně jako u všech produktů, prosíme, u kreatinu pijte hodně vody.

Klíčové výhody Kre-Alkalynu

Správné pH-Kreatinu

Bez nasycovací fáze

Pomáhá zvýšit hladinu ATP

Doporučené použití

Vezměte 1–2 kapsle denně 60–90 minut před tréninkem a 1–2 kapsle ihned po, pro rychlejší zotavení. Pro maximální sílu, můžete vzít 6 až 8 kapslí denně.

Doporučené dávkování: 1–2 caps

Počet dávek v balení: 60–120

Vyloučení odpovědnosti: Kre-Alkalyn ® je registrovaná ochranná známka všech amerických farmaceutických a přírodních potravin Corporation. Kre-Alkalyn ® je multi-patentovaný výrobek (USA # 6.399.661, Austrálii # AU2003203344, Nový Zéland # 519305). Všechna práva vyhrazena.

Složení Kre-Alkalynu

Kre-Alkalyn ® pH-Correctt ® Kreatin (kreatin monohydrát US Patent 6399661), vegetariánské kapsle (HPMC).

Neobsahuje: umělá barviva a konzervační látky, kvasnice, lepek, škrob a laktózu. Bez přidaného cukru nebo soli. GMO free.