Haya Labs Sports Creatine Monohydrate 500mg

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

HAYA kreatin monohydrát je sportovní doplněk obsahující monohydrát kreatinu. Ten preferují sportovci, kteří potřebují extra sílu, energii a vytrvalost během intenzivního tréninku.

Detailní popis

Kód: HL-036
Výrobce: Haya Labs
*: Creatine Monohydrate
Dostupnost: skladem
 
229,–
+ -

Haya Labs Sports Creatine Monohydrate 500mg

HAYA kreatin monohydrát je sportovní doplněk obsahující monohydrát kreatinu. Ten preferují sportovci, kteří potřebují extra sílu, energii a vytrvalost během intenzivního tréninku.

Benefity Sports Creatine Monohydrate

  • Zvyšuje sílu a vytrvalost
  • Dodává sílu do svalstva
  • Zvyšuje úroveň energie
  • Podporuje regeneraci
  • Zvyšuje sportovní výkon
  • Má vynikající rozpustnost
  • Úplné a rychlé vstřebávání

Kreatin je jedním z nejoblíbenějších doplňků pro sportovce a kulturisty, kteří chtějí zvýšit fyzickou sílu a vytrvalost a dosáhnout růstu svalstva. Kreatin monohydrát je nejlepší kreatin pro lidi, kteří chtějí vybudovat čistou svalovou hmotu bez nárustu tuku. Účinná látka zvyšuje produkci energie ATP ve svalových buňkách, stimuluje svalovou kontrakci a zvyšuje výkon tím, že umožňuje intenzivnější cvičení. To vede k většímu namáhání svalů a vytváří podmínky pro intenzivní růst svalů. Kreatin poskytuje buněčnou hydrataci a napomáhá zvýšení objemu svalových buněk. Navíc zpomaluje nárůst únavy a podporuje regeneraci po intenzivním tréninku.

**Návod k použití: **Vezměte 1–2 porce denně a zapijte sklenicí vody. Doporučená dávka = 4 kapsle (2000 mg) Počet dávek v balení: 50 Maximální výsledky dosáhnete s HAYA LABS Sports Creatine Monohydrate!

**Složení: **kreatin monohydrát.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.