SMARTLABS CREA-TRONA® 220CPS

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Smartlabs Crea-Trona® – nejnovější a nejúčinnější forma kreatinu chráněna celosvětovým patentem

Detailní popis

Kód: SL11130
Výrobce: SMARTLABS
Dostupnost: skladem
 
690,–
+ -

Smartlabs Crea-Trona® je nejnovější a nejúčinnější formou kreatinu. Kombinuje v sobě výhody spojení kreatin monohydrátu v nejčistší kvalitě Creapure® a tlumící látky (hydrogen uhličitan sodný). Ta je chemicky navázána na Creapure® a v synergickém spojení vytvářejí 100% čistý kreatin Crea-Trona®. Tohoto spojení se dosahuje celosvětově patentovaným výrobním procesem, jehož výsledkem je dosud nejbezpečnější a nejúčinnější kreatin – Crea-Trona®. Smartlabs Crea-Trona® je výjimečným druhem kreatinu. Vykazuje vysoké pH 9,7–10,3, které je odolné proti konverzi kreatinu na kreatinin. Smartlabs Crea-Trona® zůstává díky pokročilé technologii výroby za všech podmínek stabilní, a zaručuje tak 100 % využitelnost a všechny pozitivní účinky spojené s užíváním kreatinu. Chemická reakce způsobuje, že se Smartlabs Crea-Trona® stává rozpustným jak ve vodě, tak v tucích. Proto prochází buněčnou membránou bez jakýchkoliv ztrát. Smartlabs Crea-Trona® nepotřebuje ke vstřebání ani dodatečný příjem cukrů, jako tomu je u běžného monohydrátu. Zmíněné přidání dvou vodíkových atomů způsobí, že Smartlabs Crea-Trona® nevyužívá tzv. inzulinovou špičku, vynikající kondici a zvýšení síly dosáhnete bez nabírání vody či tuku z cukrů. S ohledem na unikátní složení je doporučená denní dávka Smartlabs Crea-Trona® 5× nižší, než u běžného kreatin monohydrátu.

SMARTLABS CREA-TRONA®: čistá a účinná forma citlivá k zažívacímu systému organismu nové inovativni patentované složení v žaludku velmi stabilní a šetrný velmi rychlá vstřebatelnost bezkonkurenční kvalita exkluzivní produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Německu v laboratořích AlzChem Trostberg GmbH pod ochrannou známkou Crea-trona®. garance suroviny v současnosti té nejvyšší možné kvality a čistoty test HPLC na veškeré nežádoucí příměsi (vč. kreatinin, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík)

NUTRIČNÍ HODNOTY:
100g 1 kapsle Energetická hodnota 0 kcal 0 kcal Bílkoviny 0g 0g Sacharidy 0g 0g Tuky 0g 0g Kreatin Creapure™ monohydrát 100g 600mg

SLOŽENÍ: 100% Smartlabs Crea-Trona® – double buffered creatine, želatinová kapsle