Haya Labs Glucosamine Chondroitin & MSM

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

3 nejúčinnější látky pro výživu kloubů v jednom produktu ve farmaceutické kvalitě od Haya Labs. Chondroitin, Glukosamin a MSM. Zdravé klouby jsou důležité pro všechny. Sportovce i nesportovce.

Detailní popis

Kód: HL-031-240
Výrobce: Haya Labs
*: Glucosamine Chondroitin & MSM
Dostupnost: skladem
 
525,–
+ -

Haya Labs Glucosamine Chondriotin & MSM

HAYA LABS Glukosamin Chondroitin & MSM Complex je vysoce kvalitní přípravek s komplexem aktivních látek, které posilují zdraví kloubů, šlach a chrupavek, urychlují regeneraci a zmírňují bolesti a také mají silné protizánětlivé účinky.

Výhody užívání GLucosamin Chondroitin MSM Complexu:

Zlepšuje zdraví pojivové tkáně Urychluje proces obnovy zmírňuje bolesti kloubů Silný protizánětlivý účinek Stimuluje syntézu bílkovin Pomáhá detoxikovat Vhodné pro sportovce

Glukosamin Chondroitin & MSM Complex obsahuje glukosamin sulfát, sloučeninu, která podporuje regeneraci kloubů a zlepšuje zdraví pojivové tkáně. Glukosamin sulfát zlepšuje stav chrupavek, snižuje riziko vzniku osteoartrózy a podporuje tvorbu synoviální tekutiny v kloubech.

Tento kloubní komplex je doplněn o chondroitin sulfát. Chondroitin neutralizuje pronikání vody do zanícených kloubů a šlach a urychluje proces hojení. Chondroitin sulfát je jednou z nejdůležitějších složek pojivové tkáně a omezuje riziko krvácení.

Glukosamin Chondroitin & MSM Complex také obsahuje methylsulfonyl­methan (MSM), bohatý zdroj organické síry. Doplňuje účinky glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a zvyšuje jejich účinek. MSM je součástí struktury pojivové tkáně. Podporuje syntézu protein. Složka MSM má vlastnosti, které zefektivňují metabolismus a pomáhají detoxikovat tělo.

Tato kloubní výživa je obohacena o enzym bromelain, který snižuje riziko vzniku křečových žil, udržuje zdravé krevní cévy a urychluje regeneraci po vysoce intenzivním cvičení. Bromelainový enzym zlepšuje trávení proteinů v těle a má příznivý účinek na trávicí systém.

Doporučené dávkování:

Vezměte 4 kapsle 1 krát denně.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.