Haya labs Collagen 500mg 90 kapslí

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kolagenové kapsle od Haya Labs – Collagen, jsou klasickým silným antiaging pomocníkem oddalujícím projevy stárnutí a zlepšující stav kloubů, vazů, pokožky i vlasů

Detailní popis

Kód: HL-006
Výrobce: Haya Labs
*: Collagen 500mg
Dostupnost: na dotaz
 
209,–
+ -

Haya Labs – Collagen 500mg – antiaging pomocník

Kolagen je nejběžnější bílkovin u savců a je integrální součástí pojivových tkání v těle. Chrupavka, šlachy, vazy, kosti a kůže jsou tvořeny především kolagenem. Kolagen lze nalézt také v rohovce oka a očních čočkách. Spolu s keratinem je kolagen zodpovědný za elasticitu pokožky. Kolagen je důležitý pro vývoj tkání a podporuje krevní cévy. Používá se v různých ortopedických, chirurgických a zubních oblastech, stejně jako v kosmetické chirurgii a jako lék v případě popálení.

Výhody užívání Collagenu:

- Podporuje funkci zdravých kloubů - Přináší úlevu od příznaků spojených s revmatoidní artritidou - Snižuje nebo odstraňuje bolesti v důsledku různých problémů s kloubem - Podporuje výživu chrupavky a kostí - Podporuje pružnost pokožky

Collagen od Haya Labs obsahuje hydrolyzovaný kolagen – modifikovanou formu bílkoviny, enzymaticky naštěpenou na menší frakce.

Enzymatická hydrolýza kolagenové tkáně produkuje hydrolyzovaný kolagen. Jedná se o proces, při kterém je protein rozdrcen do malých, nízkomolekulárních bioaktivních peptidů, což jsou aminokyselinami ve snadno stravitelné formě. Poskytují příležitost pro správné fungování lidského těla.

To pomáhá bílkovinám snadno se transformovat do jedinečného výživného prvku, který se snadnějí tráví a lépe absorbuje v těle. Hydrolyzovaný kolagen je bohatým zdrojem základních aminokyselin, které v těle tvoří kolagenovou molekulu, včetně glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, lysinu a hydroxylysinu. Jako hydrolyzovaný zdroj těchto aminoskupin hydrolyzovaný kolagen podporuje zdraví všech tkání obsahujících kolagen v těle jako jsou chrupavky, kosti, šlachy a vazy.

Návod k použití: užívejte 4–6 kapslí denně.

Složení: Hydrolyzovaný kolagen

Poznámky: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nepoužívejte jako náhražku stravy zdravé výživy! Po otevření spotřebujte do 30ti dnů.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.