Haya labs Collagen Max Drink 395 gramů

Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Collagen Max Drink od firmy Haya labs si dělá velké ambice pomáhat obnovit pružnost vaší kůže, ale i obnovit vitalitu kloubů

Detailní popis

Kód: HL-004-PE
Výrobce: Haya Labs
*: Collagen Max Drink
Dostupnost: na dotaz
 
809,–
+ -

Labs – Collagen Max Drink – nápoj, který změní vaše klouby k nepoznání

Kolagen je nejběžnější protein v lidském těle, který drží naše tělo pohromadě. Nachází se v kostech, svalech, šlachách a kůži, kde tvoří „lešení“, které jim dodává sílu a strukturu.

Collagen Max lze použít jako ideální prevenci ochrany kloubů šlach, ale i pružnosti pokožky. Proto je kolagen úžíván i v péči o kůži.

Kolagenový nápoj od firmy Haya Labs je obohacen o laktát hořčnatý. Laktát hořčíku je potravinářská přísada, která se vztahuje ke skupině antioxidantů. Jedná se o sodnou sůl kyseliny mléčné.

Klíčové vlastnosti: reguluje kyselost, nahrazuje sůl, emulgační sůl.

Výhody Collagenu Max:

- Zcela přirozené složení výrobku

- S přidaným laktátem hořečnatým

- Obohacen o bílkoviny

- Posiluje kosti, šlachy a klouby

- Pomáhá pohybu

- Zlepšuje pružnost

- Pro zdravé vlasy, kůži a nehty

- Skvělá chuť meruňky a broskve

Dávkování: Užívejte 1 lžičku rozpuštěnou ve sklenici vody denně

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.