APPLIED NUTRITION BODY FUEL DRINK 500ml

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

BodyFuel je drink plný vitamínů a elektrolitů pro každý typ tréninku. Tento moderní sportovní nápoj působí zejména proti křečím a oddálení svalové únavy.

CELÉ BALENÍ 12*500ml

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Applied Nutrition
 
62,–
+ -

APPLIED NUTRITION BODYFUEL ELECTROLYTE & VITAMIN WATER

BEZ CUKRU | RYCHLÁ HYDRATACE | ZVÝŠENÍ VÝKONU

Vitamínová voda s dávkou elektrolytů pro všechny náročné sportovce. BodyFuel si oblíbil nejen světově známý fighter Paddy Baddy, ale také fotbalové teamy anglické Premier League, cyklistická elita a atletiční šampioni. BodyFuel naplnil potřeby všech náročných sportovců a to nejen ve složení drinku, ale také svým opravdovým chuťovým zážitkem. BodyFuel nabízí zdroj klíčových elektrolytů sodíku, vápníku, draslíku, chloridu, zinku a hořčíku spolu s vitaminy skupiny B a antioxidanty, které hydratují a podporují váš intenzivní trénink.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI BODY FUEL DRINKU

  • Dávkové testování pro sportovce společností Informed-Sport
  • 665 mg elektrolytů
  • BCAA pro regeneraci
  • Vitamín B pro energii
  • Vitamin D pro imunitu
  • Vitamin C+E pro antioxidanty
  • Vhodné pro vegany a vegetariány

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Konzumujte jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

MAGNESIUM přispívá k rovnováze elektrolytů. POTASIUM přispívá k normální funkci svalů. PODÁVEJTE NEJLÉPE CHLAZENÉ. Uchovávejte láhev v chladu a mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. Vhodné pro vegany a vegetariány.

SLOŽENÍ BODY FUEL DRINKU

Pramenitá voda, kyselina (kyselina citronová), aroma, konzervační látky (sorban draselný, dimethyldikarbonát, benzoan sodný), uhličitan vápenatý, chlorid sodný, citrát tridraselný, BCAA (2:1: 1), sladidlo (sukralóza), uhličitan hořečnatý, antioxidanty (vitamin C, vitamin E acetát), vitaminy skupiny B (vitamin B3, vitamin B5, vitamin B12, vitamin B6), glukonát zinečnatý, vitamin D3 (cholekalciferol).

Směs BCAA: 250 mg (L-leucin, L-isoleucin, L-valin).

Alergeny: Žádné

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka v této dávce podléhá přísné kontrole a testování zakázaných látek před výrobou v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečné.

POZOR

Nebezpečí udušení, tento uzávěr není vhodný pro děti mladší 36 měsíců. STÁLE OCHUCENÁ VODA S ELEKTROLYTY, VITAMÍNY, MINERÁLY, AMINOKYSELINAMI A SLADIDLEM.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu