GOT7 SIRUP - SUGAR FREE 750ml

Hodnocení produktu 3.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Skvělý sirup zcela bez cukru s vynikající příchutí – Sirup Zero sugar od Německého inovativního výrobce Got7 Nutrition.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Got7
 
180,–
+ -

GOT7 SIRUP ZERO SUGAR – DIETNÍ NÁPOJ NEJEN NA TRÉNINKY

Skvělý sirup zcela bez cukru s vynikající příchutí – Sirup Zero sugar od Německého inovativního výrobce Got7 Nutrition. Nejen v dietách oceníte sladký nápoj bez cukru. Blíží se doba ledových tříští a zmrzlin. Tyto sirupy jsou úplně ideální pro tento druh osvěžení.

Z této 750ml lahve uděláte přes 9 litrů nápoje. Jeden díl sirupu je doporučeno smíchat s 11 dílky vody. Po vyzkoušení ale víme, že takto je drink opravdu hodně sladký a výrazný. Doporučujeme tedy přidat vždy více vody, než doporučuje výrobce.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.