PHYSIQUE WHEY PROTEIN 1+4 PROMO

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Protein pro všechny – to je Physique Whey Protein Kvalitní syrovátkový koncentrát a izolát – žádná soja ani levné mléčné bílkoviny.

JEDNORÁZOVÁ AKCE: PLATÍ DO VYPRODÁNÍ

  • KUP 1 + 4 DRINKY ZDARMA

Obsah balíčku:

  • Physique Whey Protein 2,27kg (1×)
  • Fresh2Go Amino Fresh Lime Citrus 330ml (2×)
  • Cellucor C4 Explosive Energy Drink (2×)

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Ostatní
 
1 055,–
899,–
+ -

PHYSIQUE WHEY PROTEIN

Physique Whey Protein od Physique Nutrition je základní syrovátkový protein, který je doslova pro všechny. Kvalitní syrovátkový koncentrát a izolát nabízí přesně ty základní kameny, které vaše tělo denně potřebuje pro své sportovní cíle.

HLAVNÍ VÝHODY PHYSIQUE WHEY PROTEINU

  • Rychlejší regenerace svalů: Podporuje růst svalů a napravuje poškození tkání
  • Napomáhá účinnému spalování tuků
  • Pomáhá zvládat návaly hladu
  • Bohatý profil aminokyselin: Dodává esenciální aminokyseliny pro optimální zdraví
  • Zvyšuje vytrvalost: Dodává energii během tréninku
  • Pomáhá k dosažení a udržení štíhlé postavy

Syrovátkový protein není jen o svalech. Je to výkonný doplněk stravy, který podporuje celkové zdraví. Je bohatý na esenciální aminokyseliny, pomáhá obnovovat tělesné tkáně, dodává tělu enzymy, které potřebuje ke správnému fungování, a udržuje hormony pod kontrolou. To znamená rychlejší regeneraci a výrazně lepší tělesné funkce.

V oblasti fitness hrají bílkoviny ještě větší roli. Je to stavební kámen svalů. Ať už chcete nabrat objem, zhubnout nebo se jen udržovat, Physique Whey Protein nabízí živiny potřebné k výživě svalů a zajištění jejich maximální funkčnosti.

Nezapomeňte, že cesta k fit tělu není jen o cvičení, ale také o výživě.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

V šejkru nebo láhvi smíchejte jednu dávku s 250–300 ml vody nebo mléka. Silně protřepejte a spotřebujte ihned po tréninku.

Velikost porce: 1 vrchovatá odměrka (31,2 g)

Porce v jednom balení: 72

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu