App.Nut. Carb X Cluster dextrin + dárek

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Výrobce: Applied Nutrition Cluster Dextrin je rozvětvený cyklický cukr. Je to nejmodernější skvělou volbou před, během i po cvičení. Poskytuje stabilní nárůst hladiny cukru v krvi.

24 g sacharidů | 50 mg AstraGinu® | 0 g tuku | 0 g cukru

Detailní popis

Kód:
Výrobce: Applied Nutrition
*: Ovocný punch
Dostupnost: skladem
 
846,–
+ -

Applied Nutrition Carb X Cluster dextrin

100% Cyklické sacharidy

Vysoce rozvětvené cyklické dextrinové sacharidy Carb-X ™ (Cluster Dextrin®) jsou dobře rozpustné a poskytují rychlý zdroj energie. Přípravek Carb-X lze použít společně s BCAA a EAA společnosti Applied Nutrition. Dalším výborným produktem v kombinaci s Carb-X je i-Drive ™ společnosti Applied Nutrition.

Carb-X je ideální jak před cvičením, tak i v průběhu nebo po cvičení.

Klíčové benefity

Dodává energii pro trénink

Regenerační Post-Workout

Vysoce rozpustné sacharidy + Přidáno 50 mg AstraGinu®

Veganský, vegetariánský, bezlepkový

Testováno pro sportovce

Nutriční hodnoty

na 100 g /na 25 g

Energie

1630 kJ / 392 kcal

407 kJ / 98 kcal

Tuky

0 g / 0 g

Z toho nasycené

0 g/ 0 g

Sacharidy

99.8 g / 24.95 g

Z toho cukry

0 g / 0 g

Bílkoviny

0 g / 0 g

Sůl

0 g / 0 g

AstraGin®

200 mg / 50 mg

Složení

(Neochucené) Vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), AstraGin® (ženšen nepravý, kozinec blanitý).

(ovocná příchuť) Vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (ženšen nepravý, kozinec blanitý), přírodní barvivo (řepa).

(pomerančová příchuť) Vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza), AstraGin® (ženšen nepravý, kozinec blanitý), přírodní barviva (beta-karoten, kurkumín).

Alergeny: Může obsahovat stopy sóji, vajec a mléka.

TESTOVÁNO PRO ATLETY Každá složka v této dávce podléhá před výrobou přísné kontrole a testování zakázaných látek v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem zajistit nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečné.

POZOR okud jste mladší 18 let, těhotná, kojící nebo pokud máte jakýkoli známý nebo podezřelý zdravotní stav nebo užíváte léky na předpis, vždy se poraďte se svým lékařem. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.