Allmax Testo FX

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Allmax Nutrition Testo FX – testosteronový stimulant

Tato novávýkonnáformule může výrazně podpořit vaši vlastní hladinuaktivního testosteronu.

TENTO PŘÍPRAVEK, VE ZKRATCE, PŘINÁŠÍ MAXIMALIZACI VAŠÍ PŘIROZENÉ HLADINY TESTOSTERONU!

Testo FX má kromě svého vlivu na testosteron, další velmi důležitý vliv, který souvisí s eliminaci nežádoucích vedlejších účinků (androgen a estrogen)

Mechanismus působení:

1.CORTIZTRATe-II (Anti-Cortisol/Pro-Testosterone Complex) – snižuje hladinu kortizolu až o 26%, čímž se vytváří příznivé prostředí pro růst testosteronu

2.TESTOSURGE – (Testosterone Impact Amplifier) – Tento komplex podporuje zvýšení LH – luteinizačního hormon, u kterého bylo klinicky prokázáno, že zvýší aktivní „nevázanou“ hladinu testosteronu o 98,81%. Nevázaný testosteron je jediná forma, která může aktivovat receptory testosteronu pro zvýšení svalové hmoty a síly

3.TESTOLOCK (Testosterone Receptor Sensitizer) – zvyšuje citlivost receptorů testosteronu, tím TestoLock zvyšuje hladinu a využítí testosteronu na novou úroveň. Poškozené a nebo „unavené“ receptory totiž nefungují. Testolock komplex funguje efektivně ve dvou rovinách: udržuje integritu buněčné membrány a zvyšuje propustnost testosteronu.

4. NOVALDIM (Anti-Estrogen/Anti-Aromatase Compound) – estroblok provádí pomocí dvou mechanismů prevenci : první blokuje tvorbu estrogenu, a druhý snižuje stimulaci receptorů estrogenu.

5. DIHIDROZATE (Anti-DHT Agent) – sloučenina, která zabraňuje konverzi testosteronu na DHT – dihidroksites­tosteron, mužský pohlavní hormon, spojené s negativními androgenní účinky.

Dávkování Testo Fx

Berte denně 3 kapsle na lačný žaludek. Nejlépe ráno.

VÝROBEK NENÍ VHODNÝ PRO VRCHOLOVÉ SPORTOVCE.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.