Allmax Testo FX

Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Testo FX je doplněk,který pomáhá zvýšit hladinu testosteronu. Využívá 5 úrovní jak podporovat produkci vlastního testosteronu.

Detailní popis

Kód: ALL-006
Výrobce: Allmax
*: 90 kapslí
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
1 469,–
+ -

Allman Nutrition Testo FX – testosteronový stimulant

Testo FX je první produkt na trhu, který pracuje s 5 úrovněmi ke zvýšeníhladiny testosteronu!

Tento nový výkonný vz orec výrazně zvyšuje hladiny aktivního tesosteronu. Klinické studie prováděné na lidech naznačují nárůst z nejsilnějších anabolických hormonů i o 98,81%, a současné snížením kortizolu (což je barira testosteronu), o 26%!

Testo FX Hardcore má kromě svého vlivu na testosteron, další velmi důležitý vliv, který souvisí seliminaci nežádoucích vedlejších účinků (androgen a estrogen)

Mechanismus působení:

1.CORTIZTRATe-II (Anti-Cortisol/Pro-Testosterone Complex) – snižuje hladinu kortizolu až o 26%, čímž se vytváří příznivé prostředí pro růst testosteronu

2.TESTOSURGE – (Testosterone Impact Amplifier) – Tento komplex podporuje zvýšení LH – luteinizačního hormon, u kterého bylo klinicky prokázáno, že zvýší aktivní „nevázanou“ hladinu testosteronu o 98,81%. Nevázaný testosteron je jediná forma, která může aktivovat receptory testosteronu pro zvýšení svalové hmoty a síly

3.TESTOLOCK (Testosterone Receptor Sensitizer) – zvyšuje citlivost receptorů testosteronu, tím TestoLock zvyšuje hladinu a využítí testosteronu na novou úroveň. Poškozené a nebo „unavené“ receptory totiž nefungují. Testolock komplex funguje efektivně ve dvou rovinách: udržuje integritu buněčné membrány a zvyšuje propustnost testosteronu.

4. NOVALDIM (Anti-Estrogen/Anti-Aromatase Compound) – estroblok provádí pomocí dvou mechanismů prevenci : první blokuje tvorbu estrogenu, a druhý snižuje stimulaci receptorů estrogenu.

5. DIHIDROZATE (Anti-DHT Agent) – sloučenina, která zabraňuje konverzi testosteronu na DHT – dihidroksites­tosteron, mužský pohlavní hormon, spojené s negativními androgenní účinky.

Dávkování Testo Fx

Berte denně 3 kapsle na lačný žaludek. Nejlépe ráno.

VÝROBEK NENÍ VHODNÝ PRO VRCHOLOVÉ SPORTOVCE.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.