GoNutrition Tribulus XS 180 kapslí

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Tribulus XS od GoNutrition® je super silný Tribulus terrestris

Detailní popis

Kód: GNT-013
Výrobce: GoNutrition
Dostupnost: skladem
 
449,–
+ -

Související produkty

GoNutrition Tribulus Terrestris XS, 180 kapslí

„Tribulus terrestris s neuvěřitelnou sílou.“

GoNutrition Extrakt Tribulus terrestris se silným účinkem.

GoNutrition Obsahuje 95% saponinů

GoNutrition Populární suplement ve světě bodybuildingu

Tribulus XS od GoNutrition® je super silný Tribulus terrestris, který vám dodá 300 mg extraktu s 95% saponinů. Tento populární doplněk podporující výkon je používán sportovci a kulturisty díky své schopnosti zvýšit přirozenou produkci testosteronu, který podpoří regeneraci a růst čisté svalové hmoty.

Co je Tribulus XS?

Tribulus XS je silný Tribulus terrestris obsahující 300 mg Tribulusu prémiové kvality s 95% saponinů. Tribulus terrestris je populární rostlinný extrakt, původem z tropických oblastí. Jako přírodní rostlinný extrakt ho používalo mnoho různých kultur a pro různé účely, například pro zlepšení nálady, libida a plodnosti. V poslední době se stal populární jako doplněk výživy na zlepšení výkonu, používaný bulharskými olympijskými silovými sportovci ke zvýšení síly a objemu. Studie připisují Tribulusu tento účinek na základě jeho schopnosti zvýšit přirozenou produkci testosteronu.

Co jsou saponiny?

Saponiny jsou aktivním komponentem Tribulusu. Čím vyšší je procento saponinů, tím silnější je extrakt Tribulusu. Tribulus XS od GoNutrition® je standardizován na 95% saponinu, což je nejsilnější extrakt na dnešním trhu.

Kdo by měl Tribulus XS užívat?

Tribulus XS je vhodný pro silové atlety a kulturisty protože podporuje sílu a růst čisté svalové hmoty. Tribulus terrestris je bezpečnou volbou pro každého, kdo potřebuje zlepšit regeneraci a budovat čistou svalovou hmotu a může se užívat spolu s dalšími výrobky z řady GoNutrition ™.

Jak funguje Tribulus terrestris?

Studie ukázaly, že tribulus terrestris zvyšuje přirozenou produkci testosteronu. Vyšší hladina testosteronu následně zlepšuje regeneraci, růst svalové hmoty a výkon.

Jak se má Tribulus XS užívat?

Doporučená dávka je jedna 300 mg tobolka Tribulus (95% saponinů) 1–3 krát denně. Užívejte jej spolu s jídlem nebo asi 30 minut před tréninkem.

Tak jako všechny naše tablety a kapsle je Tribulus XS dodáván přímo od nejlepších evropských dodavatelů a produkován v nejvyšší kvalitě s 95% obsahem saponinů, což z něj dělá nejsilnější dostupný Tribulus terrestris na dnešním trhu. Hned po příchodu k nám je opatrně zkontrolován, zabalen a odeslán přímo k vašim dveřím. Náš způsob produkce a přepravy zaručuje nejvyšší kvalitu sportovní výživy za nejlepší cenu.

Složení Tribulus XS

Tribulus terrestris (95% saponinů): 300 mg

Složení: Tribulus terrestris (95% saponinů), obal kapsle (želatina), stearát hořečnatý