Superior 14 Stanabol-X 120 tablet

DoporučujemeRecenze
Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

TESTOSTERON BOOSTER STANABOL-X ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: SUP-002
Výrobce: SUPERIOR 14
Dostupnost: skladem
 
999,–
+ -

Související produkty

TESTOSTERON BOOSTER STANABOL-X ZNAČKY SUPERIOR 14

25 AKTIVNÍCH SLOŽEK

UNIKÁTNÍ FORMULE

STIMULANT TESTOSTERONU

MAXIMALIZUJE SÍLU

Stanabol-X je synergický komplex 25 známých anabolických složek.Abdullah Ülkü

Anabolický balíček účinných látek stimulující testosteron a další anabolické hormony, jako je insulin, růstový hormon HGH a IGF-1,  a dále hormony štítné žlázy T3 aT4. Celkové lze říci, že synergická kombinace anabolických prvků v anabolické směsi podporuje lepší definici svalů, spalování tuků a zlepšuje regeneraci. 

Některé z výhod Stanabol-x:

Přírodní stimulant testosteronu

Maximalizuje sílu

Zvyšuje sexuální výkonnost

Stanabol-X je účinný anabolický stimulant hormonů a v kombinaci s NO4 AAKG překoná ostatní předtréninkové směsi na trhu. Stanabol-X je komplexní směs přírodních stimulačních látek vyvíjených a kombinovány v laboratořích Superior 14 do jedinečné receptury. Účinky 25 anabolických látek obsažených ve Stanabol-X jsou na sobě vzájemně závislé a navzájem se posilují – dohromady působí tzv. synergicky.

Všechny ingredience jsou kvalitativně na farmaceutické úrovni, takže výsledek je neuvěřitelný! Všechny vaše hormony budou na MAX a v kombinací s gainerem Platinum Mass nebo Superior Mass Professional  budou Vaše přírůstky svalové hmoty a čisté síly na zcela nové úrovni. Všichni Vám budou závidět Vaší tělesnou přeměnu.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 3 tablety s 4–6 dl studené vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ucho­vejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

UPOZORNĚNÍ PRO SPORTOVCE:

Vzhledem k některým novým omezením v amatérských i profesionálních sportovních organizacích (např. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atd.) doporučujeme nejdříve užívání tohoto nebo i jiného doplňku výživy konzultovat s příslušným orgánem sportovní organizace.

Poznámka:

Skladujte na suchém a chladném místě. Po datu expirace zlikvidujte. Nepoužívejte v kombinaci s jinými doplňky stravy, které jsou považovány za povzbuzující. Neužívejte 4 hodiny před spaním! Nepřekračujte dávkování 6-ti tablet během 24 hodin. Neužívejte častěji než 5 dní v týdnu. Po 8 týdnech na 2 týdny užívání přerušte.

Allergen info:

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Další informace o produktech viz štítek výrobce.

Složení:

Zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethyl celulóza), arginin AKG, L-citrulin malát, L-alanin, extrakt z guarany,  kořen eleutherococcus senticosus , spirulina, kůra z ptychopetalum olacoides, kofein, niacin, prášek z ovčí placenty, extrakt z kořene cimicifuga racemosa, extrakt z mycelia agaricus bisporus,  extrakt z plodů tribullis terrestris, kořen kopřivy, cissus quadrangularis celá bylina, semena ostropestřce mariánského,   extrakt z plodů serenoa repens, protispékavá látka(stearan hořečnatý, kyselina stearová), DL-alfa tokoferol acetát, pyridoxin hydrochlorid, barvivo (tartrazin), oxid zinečnatý, kyanokobalamin. 

Nutriční informace:

SUPERIOR 14 STANABOL-X - recenze

Publikováno:

Další doplněk firmy Superior 14, který jsem otestoval, musí fungovat už jen kvůli svému názvu a tím vyvolaného placebo efektu :-) Ale teď vážně, Stanabol-X je předtréninkový suplement, který by Vám měl díky svému složení stimulovat hladinu testosteronu, insulinu a růstového hormonu. Rovněž by mělo dojít k navýšení síly, lepší napumpovanosti svalů a zvýšení energie pro samotný trénink. Zhruba tak hovoří reklamní texty značky Superior 14 k tomuto produktu. Jestli to nejsou jen plané sliby jsem zjišťoval od půlky prosince. Zde jsou tedy moje poznatky.