Superior 14 NO4 AAKG 120 kapslí

Recenze
Hodnocení produktu 3.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

PŘEDTRÉNINKOVÝ SUPLEMENT NO4 AAKG ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: SUP-027
Výrobce: SUPERIOR 14
Dostupnost: skladem
 
759,–
+ -

PŘEDTRÉNINKOVÝ SUPLEMENT NO4 AAKG ZNAČKY SUPERIOR 14

SMĚS ARGININU + ORNITHINU

S CITRULINEM MALATE

ENERGY BOOSTER

NO4 AAKG je předtréninkový suplement, který představuje vysokou kvalitu směsi několika Argininu a Ornithinu spolu s Citrulinem malate. 

NO4 AAKG změní Váš trénink…  Pomůže Vám obnovit rychleji energii pro další práci a zajístí Vám napumpovanost, kterou jste před tím nezažili. NO4 AAKG je unikátní směs, která zlepšuje regeneraci svalů tím, že pomáhá lepší cirkulaci krve v cévním systému.

NO4 AAKG vám pomůže:

1. zrychlit regeneraci svalů

2. dá Vám možnost častěji trénovat

3. získat extra podporu kyslíku během tréninku

4. budete mít ten nejlepší pocit napumpovanosti

5. získáte více síly k provedení více opakování

NO4 AAKG je předtréniková formule, která rozšiřuje cévní stěny ve Vašem těle. Díky tomu dostanete do svalů více živin, kyslíku, minerálních látek, než s jiným produktem na trhu – sami uvidíte a ucítíte ten rozdíl!

Další vlastností NO4 AAKG je, že může zvyšovat účinek dalších doplňků, jako jsou Krealka Max, nebo NO-Rebirth. NO4 AAKG pomáhá tělu absorbovat rychleji živiny, takže svalové buňky, které jsou jimi vyživovány, mohou pracovat rychleji.

NO4 AAKG rovněž přináší několik dalších výhod:

Zmenší se pocit únavy

Pomůže Vám lépe se soustředit

Zvýší Vaší svalovou sílu

Výsledek: Vaše efektivita tréninku se bude zvyšovat a to nejen proto, že budete silnější a více napumpování, ale také proto, že se budete lépe soustředit.

Už nehledejte dál, abyste získali více svalů.

Nabuďte překvapení z Vaší výdrže a síly v posilovně, kterou Vám NO4 AAKG přinese.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy užívejte 2 tablety denně na lačný žaludek, nejlépe ráno a 30 minut před začátkem aktivity. Užívejte v tréninkové dny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

UPOZORNĚNÍ PRO SPORTOVCE:

Vzhledem k některým novým omezením v amatérských i profesionálních sportovních organizacích (např. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atd.) doporučujeme nejdříve užívání tohoto nebo i jiného doplňku výživy konzultovat s příslušným orgánem sportovní organizace.

Poznámka:

Skladujte na suchém a chladném místě. Po datu expirace zlikvidujte. Nepoužívejte v kombinaci s jinými doplňky stravy, které jsou považovány za povzbuzující.Ucho­vejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Allergen info:

Vyrobeno ze zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy. 

Další informace o produktech viz štítek výrobce.

Nutriční informace:

SUPERIOR 14 NO4 AAKG - recenze

Publikováno:

Arginin je aminokyselina, kterou mám spolu s Glutaminem nejvíce v oblibě. Pokud jste již dosáhli viditelného svalového rozvoje, pak Vám Arginin přinese lepší pocit z tréninku v důsledku lepšího prokrvení svalů a zvýšené vazodilatace, což bude ve finále znamenat, že budete v průběhu tréninku prostě jednou tak velcí :-) To jsem zřejmě přehnal, ale ten rozdíl tréninku s a bez této aminokyseliny je více než znatelný. U mě je to tak trošku již návyková záležitost a jen s velmi malými pauzami užívám suplementy, které L-Arginin obsahují již docela dlouhý čas a stále to skvěle funguje. Možná jsem výjimka, protože jsem již několikrát četl, že by se měl Arginin cyklovat podobně jako například Kreatin z důvodu jeho v čase ustupujících účinků. Na NO4 AKKG od Superioru 14 jsem se těšil, protože již po přečtení složení, jsem zjistil, že je poskládaný docela chytře a není to jen „obyčejný“ L-Arginin. Druhý důvod proč jsem se těšil je ten, že jsem byl doposud se všemi výrobky od této značky nadmíru s