MyProtein HMB 180 tbl

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

HMB jsou odvozená od aminokyseliny L-leucine. Pomáhají chránit svalovou tkáň zvýšením proteinového obsahu buněk.

Detailní popis

Kód: MYP-022
Výrobce: MY PROTEIN
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
479,–
+ -

Související produkty

MyProtein HMB

MyProtein HMB jsou odvozená od aminokyseliny L-leucine.

Kulturisté dělají velké pokroky v počátcích jejich tréninků, ale navzory adekvátní výživě a periodizaci často dosahují útlumu. Během tvrdého tréninku je mnoho tělesných látek spíše zničeno než vybudováno. HMB pomáhá chránit svalovou tkáň zvýšením proteinového obsahu buněk, zatímco současně působí antikatabolicky. HMB tedy slouží jako ochrana svalové hmoty.

HMB lze nalézt také v některých potravinách, jako jsou sumci, vojtěška a je také přirozenou součástí mateřského mléka (mlezivo, kolostrum), ale je obtížné ho dostatečně zařadit do běžné stravy.

HMB byly objevena v roce 1950 a byly zkoumány po několik desetiletí, ale opravdu populární se staly v oblasti sportovní výživy až kolem roku 1995.

Studie v minulosti o HMB hovořily ve vztahu se zpomalováním katabolizace svalových bílkovin, stejně jako ve vztahu s podporou svalů při hubnutí, což znamená, že má pro tkáně skromný ale přece znatelný stavební efekt. Dřívější studie ukázaly, že suplementace HMB také snižují hladinu cholesterolu a pomáhají posilovat imunitní systém.

Dávkování HMB:

2 tablety 3× denně s jídlem.

Nutriční informace (ve 2 tbl.):

HMB (Beta-hydroxy beta-methylbutyrate): 1000mg

HMB (Beta-hydroxy beta-methylbutyrate), Microcrystalická Celuloza (Bulking Agent), PVP (Binding Agent), Modified Maize Based Starch (Binding Agent), Magnesium Stearat (Anti-Caking Agent).

Neobsahuje přidaná barviva, kvasnice, lepek a škrob. Bez přidané soli.

Doporučení odborníka:

Vhodný pro úplné začátečníky muže i ženy!! k oddálení bolestivosti svalstva, známé všem začátečníkům. Také pro všechny silové sportovce zejména v silovém obd.přípravy. Spolu s kreatinem je opravdovým hitem pro nárůst síly a svaolové hmoty.

Vytrvalostní sportovci, zejména cyklisté HMB užívají pro oddálení katabolických dějů ve svalech.

Opět je vhodný i pro běžné vyznavače posilování, pokud chtějí chodit na aerobní aktivity a přitom nechtějí ztrácet svalovou hmotu!