GoNutrition HMB 500g

Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

HMB od GoNutrition je 100% čistý HMB prášek vytvořený pro zvýšení hladiny HMB.

Detailní popis

Kód: GNT-064-500
Výrobce: GoNutrition
Dostupnost: skladem
 
590,–
+ -

Související produkty

GN HMB, 500"

Čistý hydroxy methylbutyrát v prášku-HMB!"

Zlepšuje silové schopnosti

Metabolit Leucinu

Populární doplněk v kulturistice i powerliftingu

HMB od GoNutrition je 100% čistý HMB prášek vytvořený pro zvýšení hladiny HMB. Také známý jako β-hydroxy beta-methylbutyrát, HMB je metabolit esenciální aminokyseliny leucin a plní různé funkce v těle.

Jaké jsou přirozené zdroje HMB ve stravě?

HMB se přirozeně nachází v malých množstvích v některých rybách a citrusových plodech a v malém množství je také produkován v těle. Pro dosažení vyšší úrovně HMB se tedy doporučuje doplňovat hladinu doplňkem stravy.

Jak se HMB užívá?

HMB prášek od GoNurtition poskytuje 1g HMB na porci. Ke zvýšení požadované hladiny HMB se doporučuje užívat 3 porce denně. Pro maximální přínos je doporučeno, aby HMB byl konzumován společně s jídlem.

Můžu HMB kombinovat s jinými suplementy?

HMB je ideální pro užívání spolu s dalšími doplňky. Doporučujeme prášek přidávat do vašeho proteinového koktejlu, protože protein přispívá k růstu svalové hmoty. Je také ideálním partnerem kreatinu, který zvyšuje fyzickou výkonnost během náročných tréninků.

Doporučené dávkování:

Přidejte půl odměrky (1 g) do 150 ml vody nebo džusu. Protřepte v shakeru a ihned konzumujte. Případně můžete kombinovat s vaší oblíbenou šťávou pro zlepšení chuti.

Doporučujeme tři porce rozdělené během celého dne. Konzumujte nejlépe s jídlem.

Odměrka je součástí balení.

„Od původních zakladatelů MyProtein“

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.Y A BANERY JSOU VÝHRADNÍM MAJETKEM TOHOTO PORTÁLU! NEDOVOLENÉ KOPÍROVÁNÍ JE HODNOCENO JAKO KRÁDEŽ A POZOR!

VŠECHNY TEXTY A BANERY JSOU VÝHRADNÍM MAJETKEM TOHOTO PORTÁLU! NEDOVOLENÉ KOPÍROVÁNÍ JE HODNOCENO JAKO KRÁDEŽ A BUDE PODLE TOHO POSTUPOVÁNO.