GoNutrition Arginine Alpha Ketoglutarate (AAKG)

AkceVýprodej
Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

EXPIRACE

AMINOKYSELINA ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE ZNAČKY GONUTRITION

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: GoNutrition
 
649,–
od 319,–
+ -

Související produkty

GoNutrition iBCAA 500g

AkceVýprodej
Argininy – GoNutrition iBCAA 500g
649,–349,–
Detail

AMINOKYSELINA ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE ZNAČKY GONUTRITION

„Čistý Arginin Alfa Ketoglutarát prášek!“

Zlepšuje svalové napumpování i žilnatost 

Zvyšuje produkci Nitrid oxidu 

Zvětšuje průtok krve a zvyšuje tak vyživování svalů 

Arginin alfa ketoglutarát (AAKG) je semi-esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli v regulaci průtoku krve a produkce oxidu dusnatého. Oxid dusnatý zvyšuje objem svalové buňky a je zodpovědný za produkci svalovou „čerpadlo“. Z tohoto důvodu AAKG je populární volbou pro silové sportovce a kulturisty, a je společný rys v mnoha předních pre-workout suplementech.

Co je arginin alfa ketoglutarát (AAKG)?

AAKG se skládá ze dvou molekul argininu vázanými na alfa-ketoglutarát soli. Argininu se zvýšuje bio-dostupnost (využitelnost tělem) a absorpce, je-li spárována se solí, jako je alfa-ketoglutarát. Jako semi-esenciální aminokyselinu si tělo umí produkovat vlastní arginin, nicméně to vyžaduje správnou životosprávu a dostatek správných potravit. Arginin je důležitý zejména pro ty, kteří intenzivně trénují.

Jaké plynou výhody z užívání arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG)?

Jako buněčné volumiser AAKG zvýší dodávání životně důležitých živin, jako je například kyslík, aminokyseliny a glukóza do pracujících svalů. Bylo prokázáno, že zvyšuje jak svalovou vytrvalost tak i syntézu bílkovin. AAKG pomáhá udržet ve svalech živiny potřebné k výkonu, regeneraci i růstu. Již zhruba před 10 lety vytrvalostní sportovci začali plně chápat výhody zvýšení hladiny produkce oxidu dusnatého. Od té doby se popularita užívání AAKG mezi vytrvalostními sportovci ještě posílila.

Jak dobrý je vaše AAKG?

Stejně jako u všech našich dalších výrobků, můžete mít nejvyšší míru důvěry v kvalitu našich výrobků. Náš Arginin Alpha ketoglutarát (AAKG), pochází přímo od předního Anglického dodavatele, a je předmětem našich přísných kontrol kvality před vstupem na naše výrobní linky a před tím něž „zaklepe na Vaše dveře“. Oficiální Certifikát analýzy pro arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG) naleznete v horní části této stránky. 

Složení AAKG:

100% Arginin alfa ketoglutarat

„Od původních zakladatelů MyProtein“ 

Upozornění:

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám.

Nežádoucí účinky:

Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.Upozorně­ní:Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.