GENIUS NUTR WARCRY ENERGY 315

Hodnocení produktu 3.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Warcry Energy je pravý předtréninkový energizér. Dodá energii, mentální sílu, soustředění a chuť se poprat s každou výzvou. V kombinaci s klasickým Warcry se jedná o vražedné kombo, které zničí všechny předsudky o pre-workoutech

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
610,–
+ -

GENIUS NUTRITION WARCRY ENERGY – #BEASTFOCUS #BEASTENERGY

Chcete trénovat klidně hodiny a mít stále energie na rozdávání?

Je skvělé, že mátě zvládnutou stravu. Správné množství kalorií, bílkovin a uhlohydrátů, ale k čemu to všechno je, když na tréninku jsi unavený, bez energie a intenzita všech cviků stojí za starou belu. S takovou nelze dosáhnout svého potenciálu.

S WARCRY ENERGY BUDOU VAŠE SVALY DOSTATEČNĚ NABUZENÉ NA TO, ABY MOHLY DŘÍT

Tento Warcry® je speciálně sestrojen aby vám dodal víc energie, síly a soustředění. Díky tomu vám Warcry Energy zprostředkuje hlubší zážitek z tréninku. Po důkladném výzkumu, vývoji a testování našimi fitness profesionály byla WARCRY® Energy formulována tak, aby vám dovolovat dávat do tréninku v jakémkoliv sportu Maximum!

Warcry® Energy je spin-off stimulačního předtréninkového přípravku Warcry, který se vyznačuje jiným přístupem než další typy Warcry (Warcry Originál, Warcry PWO). Stejně jako běžný Warcry obsahuje WARCRY® Energy stimulanty, jeho složení je však zaměřeno na dodání zvýšené energie a soustředění než na komplexní prokrvení svalů.

JEDNÁ SE TAKÉ O SKVĚLÝ PŘEDTRÉNINKOVÝ PŘÍPRAVEK! PROČ?

Protože vám dodá energii a motivaci, ale nezanechá ve vás brnění ani nervozitu.

Pokud již užíváte pre-workoutovou svalovou pumpu s nebo práškové BCAA, která neobsahují kofein, bude se vám tato kombinace líbit, protože vám dodá další vzpruhu a další rozměr vašeho tréninku

A NĚCO ÚPLNĚ NOVÉHO NA NAŠEM STOLE, ČEMU OSTATNÍ NEVĚNOVALI DOSTATEČNOU POZORNOST.

Warcry® Energy je energizující předtréninkový produkt nové generace, který mění pravidla hry. Jedná se o unikátní recepturu se stimulanty, nootropiky a vědecky ověřenými složkami, které poskytují intenzivní, dlouhotrvající energii, soustředění a vytrvalost pro všechny druhy sportů… Rhodiola Rosea, kořen ženšenu, kokosové minerály… abychom jmenovali alespoň některé.

Náš nový tréninkový energizér by mohl vážně změnit vaši rutinu, pokud jste vášnivý běžec, triatlonista nebo milovník posilovny. Nepomůže vám jen při tréninku. Warcry Energy vám také pomůže nastartovat den a udržet se v něm aktivní čillý a výkonný, protože Vám dodá větší soustředění a duševní energii bez kávy a plechovek plných kofeinu.

WARCRY ENERGY NENÍ JEN PRO FITNESS – USPOKOJÍ VŠECHNY DRUHY SPORTOVCŮ

WARCRY® Energy vás nikdy „nepřestřelí“. Nedá vám pocit „rozlámanosti“, jako to dělají jiné předtréninkové koktejly, ale spíše povzbuzení a „probuzení“, což znamená žádný masivní energetický pád po několika hodinách, a to se vám bude líbit.

Na začátku, pokud zjistíte, že produkt pro vás nefunguje, doporučujeme počkat na 20 nebo 30 minut, a pokud to nezabere, zvyšte dávkování.

Začít s nižší dávkou je vždy rozumné, když jde o nový výrobek, protože nikdy si nemůžete být jisti, jak na to budete reagovat.

PŘIDEJTE SE K RODINĚ WARCRY®.

  • Silný energizující účinek
  • Téměř žádná únava z tréninku
  • Stabilní energie
  • Zvyšuje vytrvalost a motivaci
  • S přídavkem elektrolytů cocomineral®
  • Energii si můžete přizpůsobit dalšími produkty

CO JE UVNITŘ WARCRY ENERGY? Taurin (2000 mg) je jedinečná aminokyselina, která je důležitá pro odolnost a sílu svalů. V důsledku cvičení se hladina taurinu snižuje, čímž se snižuje kapacita zátěže.

Acetyl L-tyrosin (1600mg) Tato složka stimuluje mozkové funkce a stav mysli, zlepšuje reakční dobu a přispívá ke zvýšení koncentrace a propojení mozkových svalů během tréninku.

L-Valin (1200mg) snižuje vstřebávání aminokyseliny tryptofanu v mozku, syntézu 5-HT, a tím oddaluje únavu.

Acetyl L-karnitin (1000 mg) Tato aminokyselina je známá již dlouho a její účinnost byla předmětem mnoha výzkumů. Obsah acetylu zvyšuje schopnost sloučeniny procházet hematoencefalickou bariérou, zlepšuje produkci dopaminu a tím pozitivně ovlivňuje další procesy, jako jsou kognitivní, procesy učení, pozornost, paměť, vůle, spokojenost, trestání. , odměnu, motivaci, spánek, pohodu,

Cholin bitartrát (800 mg) – tato sloučenina podobná vitaminu se podílí na mnoha životně důležitých biologických funkcích, jako je udržování strukturální integrity buněčných membrán, transport a metabolismus tuků, buněčná signalizace a přenos nervových impulzů.

Kořen arktidy (500 mg) | kořen ženšenu (800 mg) má aktivní a rychlou schopnost zvyšovat energii, koncentraci a přirozenou odolnost vůči fyzickému nebo emocionálnímu stresu, únavě a depresi, což z něj činí ideální předtréninkový produkt se silným nootropním účinkem.

CocoMineral (300 mg) je instantní extrakt z kokosové vody, který obsahuje základní elektrolyty: sodík a draslík.

Bezvodý kofein (300 mg) stimuluje uvolňování dopaminu v mozku a zároveň blokuje receptory spojené se spánkem. To vám pomůže zůstat aktivní a bez námahy odolávat ospalosti a únavě.

Extrakt z kakaa (160 mg) má stimulační vlastnosti, které sportovci mohou pocítit, jako je kofein, který zlepšuje koncentraci, energii, motivaci a schopnost soustředění během cvičení.

Extrakt z černého pepře (4 mg) urychluje dodávku a vstřebávání složek pro lepší účinnost formule Warcry Energy.

Huperzin-A (200mcg) – je chemická látka získávaná z čínského paličkovce. Studie také naznačují, že Huperzine-A může zvýšit vaši mentální energii. Užíváte-li ho jako součást energetického doplňku, můžete mít více duševní síly a lepší schopnost učit se a zapamatovat si nová cvičení.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ WARCRY ENERGY

➠ Smíchejte 2 odměrky Warcry Energy a 200–300 ml vody v šejkru a konzumujte, když potřebujete energii, soustředění a vytrvalost.

➠ 2 odměrky = 1 porce = 18 g.

↻ Vzhledem k tomu, že Warcry Energy je velmi silný doplněk stravy, doporučujeme začínajícím uživatelům, aby si otestovali svou toleranci k tomuto produktu. Nekonzumujte více než jednu odměrku, tj. polovinu porce.

Vzhledem k tomu, že doporučená dávka obsahuje ekvivalent tří šálků kávy (300 mg), doporučujeme omezit užívání léků, potravin nebo nápojů, které obsahují kofein. Tento výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy a pro osoby trpící fenylketonurií.

Pozor! Tento výrobek je náchylný k tvorbě hrudek, protože obsahuje složky klasifikované jako hygroskopické. Absorbují vlhkost z okolního prostředí, což může vést ke shlukování prášku do tvrdých bloků. Jedná se o naprosto normální proces a neznamená, že by výrobek byl prošlý. Tvrdnutí výrobku nemá vliv na jeho účinnost ani chuť. K použití výrobku stačí nádobu promíchat nebo ztvrdlé kousky rozbít. Skladujte na suchém místě, aby nedošlo ke ztvrdnutí.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Porce 18 g (2 odměrky): 0 kJ/0 kcal, tuk – 0 g, cukr – 0 g, vláknina – 0 g, bílkoviny – 0 g, sůl – 0 g.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu