Fast CELSIUS DRINK 355ml

Hodnocení produktu 4.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Celsius je Světový bestseller mezi life stylovými nápoji. Celsius° je doslova napěchovaný vitamíny, zázvorem a kofeinem ze zeleného čaje.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Celsius
 
59,–
+ -

CELSIUS° – ENERGY SUPER VITAMIN DRINK

Je snadné se zamilovat do Celsia! Kromě ingrediencí, díky nimž je obdivuhodný, jsou to i lákavé i chutné příchutě, které si Vás podmaní. Chuť nápojů pochází z přírodních vůní a sladidla ze sukralózy.

Celsius je bez cukru, bez kalorií, nasycený vitamíny, je čistě veganský. Je přirozenou volbou pro každého, pro koho je aktivní životní styl a cvičení důležitou součástí každodenního života.

Ve Spojených státech byla po mnoho let vyvíjena jedinečná složení, jejichž výsledkem je kombinace nejpřirozenějších složek, které ideálně aktivují metabolismus těla. Nápoje zahrnují např.

  • Vitamíny
  • Extrakt ze zeleného čaje (EGCG)
  • Zázvor
  • Kofein
  • Guarana

VITAMINIZOVANÉ – VITAMIN C A 6 RŮZNÝCH VITAMÍNŮ B.

Vitamin C (kyselina askorbová) podporuje normální fungování nervového systému a imunitního systému. Zvyšuje vstřebávání železa a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Vitamin C je antioxidant, takže také pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Vitaminy skupiny B, niacin (vitamin B3), kyselina pantothenová (vitamin B5), riboflavin (vitamin B2), vitamin B6 a vitamin B12 pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Spolu s biotinem vitaminu B podporují normální funkci nervového systému a normální energetický metabolismus. Riboflavin navíc pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem (viz antioxidanty níže).

ENERGETICKÉ – KOFEIN A GUARANA

Kofein se přirozeně vyskytuje například v kávě, čaji, kakau a guaraně. Látka má povzbuzující a srdeční aktivační účinek. Jedna sklenice Celsia odpovídá dvěma šálkům kávy.

Celsius se proto nedoporučuje pro osoby citlivé na kofein, do 15 let nebo těhotné ženy. Celsius také obsahuje taurin z veganských zdrojů.

BEZ CUKRU A BEZ KALORIÍ – 0 G SACHARIDŮ

Celsia můžete pít s čistým svědomím, protože neobsahuje extra kalorie, které cukr přináší.

NĚKOLIK ZDROJŮ ANTIOXIDANTŮ

Celsius obsahuje několik zdrojů antioxidantů: vitamin C, vitamin B riboflavin, guarana, extrakt ze zeleného čaje a zázvorový extrakt. Antioxidanty pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Volné radikály generované během oxidačního stresu spouštějí řetězovou reakci, která může způsobit vedlejší účinky, jako jsou infekce a zánětlivé stavy.

  • 1. Vyberte si jednu z čerstvých příchutí – všechny jsou přírodní
  • 2. Neobsahuje syntetické konzervační látky
  • 3. Výsledky šesti studií o účincích Celsia byly prezentovány ve vědeckých publikacích
  • 4. 13 čestných uznání – včetně „Nejlepšího funkčního nápoje“

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.