Haya Labs Ashwaganda 450mg

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Indická tradiční medicína připisuje bylině Ashwaganda příznivé účinky na posílení a zklidnění psychiky a zejména zlepšení zvládání fyzického i psychického stresu.

Detailní popis

Kód: HL-035
Výrobce: Haya Labs
*: Ashwaganda
Dostupnost: skladem
 
289,–
+ -

Haya Labs Ashwaganda 450mg

Ashwaganda od Haya Labs je přírodní výrobek založený na extraktu z kořene rostliny Withnania somnifera, také známé jako Ashwagandha.

K čemu může pomoci užívání Ashwagandy?

Na snižování úrovně stresu a úzkosti Na zlepšování soustředění a paměť Na zvyšování úrovně energie Na regulaci hladiny cukru v krvi Na protizánětlivé účinky v těle Na udržování zdravé hladiny cholesterolu Na podporu imunitního systému

Ashwagandh je součástí tradiční Arjuvédské medicíny po mnoho staletí. Tato jedinečná rostlina je známá svými silnými adaptogenními vlastnostmi – adaptogeny jsou látky, které pomáhají tělu přizpůsobit se podmínkám vnějšího nebo vnitřního stresu, adaptovat se. Withnania somnifera pomáhá snižovat hladinu stresu snížením hladiny kortizolu a je v tradiční indické medicíně předepisována jako prostředek proti chronickým stresovým stavům a nebo u lidí trpících úzkostmi.

Arjuvedská tradiční medicína připisuje ashwagandě pozitivní účinky na zdravou funkci mozku, pravděpodobně kvůli své schopnosti chránit mozkovou tkáň před poškozením volnými radikály. Dále připisují Extraktu Withnanie somnifery účinky na kardiovaskulární systém regulováním hladin cholesterolu a triglyceridů; tato exotická rostlina může také pomoci udržet hladinu cukru v krvi ve zdravých normách.

Extrakt Ashwagandy je široce používán jako účinný posilovač energie a pro svoji schopnost zvýšit sílu i atletický výkon. Díky svým účinkům se jí někdy říká také „indický ženšen“. Oproti ženšenu, který posiluje, Ashwagandha spíše zklidňuje psychické přepětí.

Dávkování Ashwagandy

Velikost dávky = 1 kapsle Doporučené použití: užívejte 1 kapsli denně

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.