MyProtein Arginin Alpha Ketoglutarate 250g

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Arginin Alfa Ketoglutarat od MyProtein je 100% čistá a účinná aminokyselina, která ve světě bodybuildingu sehrává veledůležitou roli.

Detailní popis

Kód: MYP-020
Výrobce: MY PROTEIN
Dostupnost: skladem
 
337,–
+ -

MyProtein Arginin Alpha Ketoglutarate

Arginin alfa ketoglutarát zkráceně AAKG je velice populární přísada v mnoha buněčných volumizérech pro napumpování svalů (Nitrix, HemanoVol, C4 Extreme atd.). AAKG obsahuje obě formy argininu: čistý arginin i alfa-ketoglutarát. Arginin je esenciální aminokyselina, která má celou řadu důležitých rolí v lidské biochemii včetně důležité role v proteinové syntéze. Alfa – ketoglutarát je další biochemicky velice účinná sloučenina argininu, kterou lidské tělo využívá k pomoci při tvorbě energie z cukrů, tuků a bílkovin. AAKG v kombinaci s amoniakem vytváří kyselinu glutamovou, která je prekurzorem L-glutaminu.

Výhody Argininu

Sloučenina Alfa- ketoglutarátu napomáhá ke zlepšení příjmu l-argininu do metabolických procesů.

NO je velmi silný vazodilatátor, která zvyšuje intenzitu a dobu trvání „svalové pumpy“ , které se získaly při tréninku (většinou po posilování). Většina uživatelů AAKG pocítí viditelný nárůst prokrvení svalů a žilnatosti.

Klíčové výhody argininu

  • Zlepšuje svalové prokrvení a napumpování svalů
  • Může pomoci v lepší distribuci energie
  • Populární NO suplement
  • Arginin má nulovou kalorickou hodnotu – hodí se do diet

Dávkování argininu

Jako doplněk stravy užívejte nejlépe 1–2g a to dvakrát denně. Pro optimální výsledky užívejte ráno a 45 minut před tréninkem. Nejlépe rozmíchejte dávku v chladné vodě nebo džusu. Ihned konzumujte. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, konzultujte užití se svým lékařem. Zejmána jde-li o srdeční diagnózy a psychiatrické.

Složení MyProtein AAKG

100% Arginin Ketoglutarat