GoNutrition Amino Go 250g

AkceVýprodej
Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

EXPIRACE

Amino Go™ je přípravek bez stimulantů užívaný během tréninku na zvýšení síly, rychlosti a vytrvalosti.

Detailní popis

Kód: GNT-031-250-CHB
Výrobce: GoNutrition
Příchuť: Višeň
Dostupnost: skladem
 
649,–
319,–
+ -

GoNutrition Amino Go 250g

„Pokročilá směs aminokyselin pro lepší trénink“

Intra-workout bez stimulantů

10g BCAA v každé dávce

Hydratující elektrolyty z kokosové vody

Amino Go™ je přípravek bez stimulantů užívaný během tréninku na zvýšení síly, rychlosti a vytrvalosti. Tento unikátní produkt je první svého druhu a dodá vašemu tělu vědecky vyvinutou kombinaci aminokyselin, přírodních vitamínů a elektrolytů z kokosové vody Cocopure ™ pro podporu výkonu a hydratace. Pomůže vám tak snížit únavu a dostat z tréninku maximum.

Co je Amino Go™?

AminoGo™ je pokročilý přípravek bez stimulantů, který zvýší váš výkon během tréninku a pomůže vám trénovat déle a tvrději. AminoGo™ kombinuje aminokyseliny prémiové kvality s přírodní isotonickou kokosovou vodou, čímž zvýší vaši sílu, rychlost, vytrvalost, hydrataci a zlepší tak váš trénink.

Co obsahuje Amino Go™ a jak to ovlivní váš trénink?

Každá 25g dávka Amino Go™ obsahuje 10g kvalitních instantních aminokyselin BCAA, 3g taurinu, 3g Glutaminu, 2g Citrulin malátu a 500mg Beta alaninu.

iBCAA sestávají z leucinu, isoleucinu a valinu a v poměru 2: 1: 1 podporují syntézu svalových bílkovin (budování svalů) a regeneraci, zatímco zabraňují rozpadu svalů. Glutamin je aminokyselina s nejvyšším zastoupením ve svalové tkáni a pomáhá doplnit zásoby glykogenu. Taurin zvyšuje vaskularizaci a prokrvení pracujících svalů, pomáhá dopravit živiny během tréninku. Beta alanin potlačuje hladinu kyseliny mléčné čímž snižuje svalovou únavu a citrulin malát spolu s 500mg přírodního nitrátu z červené řepy zvyšuje produkci NO a tím prokrvení a napumpování svalů.

Každá dávka AminoGo™ také obsahuje 3g Cocopure™ kokosové vody, bohaté na elektrolyty, vitamíny a minerály, které zaručí hydrataci během celého tréninku. Kokosovou vodu jsme navíc podpořili přidáním 100mg elektrolytů a 500mg antioxidantu vitamínu C, který vás chrání před volnými radikály, vznikajícími během intenzivního tréninku.

Proč je Amino Go™ lepší než jiné „intra-workout“ produkty?

AminoGo™ není typický tréninkový suplement. Kromě standardních složek vám AminoGo™ nabízí špičkové ingredience jako přírodní kokosová voda, která zaručí optimální hydrataci během celého tréninku. Přidali jsme také přírodní zdroj NO – extrakt z červené řepy, který je efektivnější v podpoře produkce NO jako AAKG a citrulin malát. Tak jako ve všech našich produktech neobsahuje AminoGo™ žádné patentované směsi, takže máte přehled o každé složce našeho produktu.

Pro koho je Amino Go™ určen?

AminoGo™ je vhodný pro každého nadšence intenzivních tréninků, bez ohledu na váš cíl nebo druh tréninku. Aminokyseliny chránící svaly a elektrolyty pro lepší hydrataci z něj dělají perfektní produkt pro podporu optimálního výkonu pro silové i vytrvalostní sportovce. AminoGo™ má také nízký obsah sacharidů a cukru, co znamená že je vhodný i do diety.

Jak se má Amino Go™ užívat?

AminoGo™ je navržen k užívání během tréninku na podporu vašeho výkonu. Stačí rozmíchat ¾ velké odměrky v 200ml vody a pít během tréninku. Pokud preferujete méně výraznou chuť, přidejte vodu. AminoGo™ můžete také použít jako předtréninkový produkt bez stimulantů nebo ke zvýšení denního příjmu aminokyselin.

Jak kvalitní je váš Amino Go™?

AminoGo™ vyrábíme přímo v našem špičkovém zařízení, což zaručuje maximální kvalitu a nepřekonatelnou cenu. Suroviny nejvyšší kvality pocházejí od předních evropských dodavatelů s plnou certifikací. AminoGo™ dostanete v uzavíratelném sáčku s velkou odměrkou.

Každá 25g dávka obsahuje:

iBCAA: 10g

Glutamin: 3g

Taurin: 3g

Cocopure ™ (kokosová voda): 3g

Citrulin malát: 2g

Beta alanin: 500mg

Extrakt z červené řepy: 500mg

Vitamín C: 500mg

Směs elektrolytů: 100mg

Složení:

iBCAA 2: 1: 1 (leucin, isoleucin, valin), Cocopure ™ (kokosová voda), L glutamin, L taurin, L citrulin DL malát 2: 1, přírodní ochucovadlo, kyselina citronová, přírodní barvivo (extrakt z červené řepy), beta alanin, extrakt z červené řepy (0,8% nitrátů), vitamin C, směs elektrolytů (chlorid sodný, sulfát draselný, difosfát vápenatý, oxid hořečnatý), sojový lecitin, sladidlo (sukralóza). Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou označeny tučně.