BODYLAB EAA 300g

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Esenciální instantní aminokyseliny od Dánského výrobce BodyLabs.

  • 9 esenciálních aminokyselin
  • 100% veganské
  • bez přidaného cukru

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
599,–
499,–
+ -

BODYLAB EAA – ESENCIÁLNÍ INSTANTNÍ AMINOKYSELINY

Co říkáte na novou a optimalizovanou verzi našich klasických BCAA?

S hrdostí vám představujeme nový inovativní produkt pro ty, kteří by rádi získali svalovou hmotu. Přidali jsme devět esenciálních aminokyselin a vytvořili tak intenzivní suplement plný aminokyselin, které se jednoduše a rychle vstřebávají do svalů.

Neříkáme, že je to senzace, ale rozhodně to od toho nemá daleko.

Vyberte si ze tří čerstvých a žízně zahaňujících příchutí:

  • Kola a citrónem
  • Sladká broskev
  • Kyselý bonbón

BodyLab EAA jsou bez přidaného cukru a jsou perfektní jako hydratační sportovní nápoj, před, během i po tréninku. Navíc je 100% veganský, žádná z jeho složek nebyla testována na zvířatech, a je bez lepku.

CHCETE TROCHU VĚDY?

Dobrá, toto bude trochu technické, ale pokusíme se to vysvětlit nejlehčeji, jak umíme.

Výhody užívání EAA namísto čistého proteinu je ten, že tělo nepotřebuje rozštěpit bílkoviny předtím, než svaly vstřebají aminokyseliny. Některé aminokyseliny jsou vyprodukovaný tělem samotným, zatímco některé potřebuje tělo získat prostřednictvím jídla – tyto aminokyseliny se nazývají esenciálními a můžete je najít v našem EAA. Na rozdíl od ostatních podobných suplementů, EAA obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin, takže vy již nemůžete získat víc kompletní a intenzivní produkt aminokyselin.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.