SUPERIOR 14 EAA AMINO 300g

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Instantní ochucené Esenciální amino kyseliny od prestižního světového producenta Superior 14. Výrobky Superior 14 se vyznačují zejména skvělým poměrem mezi cenou a kvalitou

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
499,–
459,–
+ -

SUPERIOR 14 EAA AMINO

V poslední době je mezi příznivci silových sportů velký odklon od čistých BCAA směrem ke komplexnějším EAA, které kromě zmíněných větvených aminokyselin BCAA obsahují i další významné aminokyseliny: L-lysin, L-threonin, L-tyrosin a L-fenylalanin.

EAA Amino od Superioru 14 nabízí kromě zmíněných EAA aminokyselin také nezbytný zdroj „paliva“, cukrů, které tyto aminokyseliny transportují do svalových buněk. Tento výrobek je totiž určen k využití během- a po- tréninku. A v tomto případě jsou rychlé cukry velice podstatné, pro navození potřebného anabolizmu svalů. Cukry se tak stávají potřebným nosičem aminokyselin do pracujících svalů.

Tato novinka od Superioru je skvělá také v její možnosti kombinovat ji s dalšími výrobky. Například s rozpustným Mega Raspem , No Rebirthem a nebo Stanabolem Max. Výrobky sami o sobě fungují skvěle, ale dohromady dostanete úplně jinou úroveň efektu. Nároční atleti mají v rukou mocný nástroj.

Návod k použití: Smíchejte 1 dávku EAA – Amino Essential s 250 ml studené vody.Jako doplněk stravy konzumujte 1 porci mezi jídly, před, během nebo po tréninku.

Složení: EAA komplex (L-leucin, L-lysin, L-threonin, L-tyrosin, L-isoleucin, L-valin, L-fenylalanin), maltodextrin, kyselina (kyselina citronová), příchutě, sladidlo (sukralóza), pyridoxinhydrochlo­rid, barva (Sunset Yellow FCF ***), kyanokobalamin. *** Sunset Yellow FCF – Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.