APPLIED NUTRITION BCAA 6K

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Tablety BCAA 6K s rozvětveným řetězcem aminokyselin obsahují tři z 9 esenciálních aminokyselin, leucin, izoleucin a valin, v poměru 4 : 1 : 1.

Detailní popis

Kód: APN-035
Výrobce: Applied Nutrition
Velikost: 240 tablet
Dostupnost: skladem
 
630,–
+ -

APPLIED NUTRITION BCAA 6K

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem | 240 tablet | 308g | 40 dávek

Tablety BCAA 6K Branched Chain Amino Acids obsahují tři z 9 esenciálních aminokyselin, leucin, izoleucin a valin, v poměru 4:1:1.

Tablety BCAA 6K poskytují 6000 mg BCAA v jedné dávce (6 tablet) a lze je užívat během dne nebo před a po tréninku. Tablety BCAA 6K mohou užívat aktivní jedinci a jsou vhodné pro každého, kdo se účastní intenzivního tréninku.

Přidání pokročilé, vysoce biologicky dostupné formy vitaminů B6 a B12 do komplexu BCAA 6K rovněž pomůže zvýšit hladinu energie a vytrvalosti, což napomáhá dalšímu maximalizování tréninku a současně zlepšuje regeneraci.

KLÍČOVÉ VÝHODY BCAA

  • 6000 mg BCAA v jedné dávce
  • Přidané vitaminy B6 a B12
  • Testováno pro sportovce
  • Halal certifikovaný produkt

POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ BCAA

Užívejte 1 dávku (6 tablet) s vodou, kdykoli budete mít chuť na další BCAA. Obvykle se užívá před a po tréninku.

SLOŽENÍ BCAA

BCAA 4:1:1, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), protispékavá látka (rostlinný stearan hořečnatý), vitamin B6 (pyridoxin HCl), vitamin B12 (kyanokobalamin).

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu