SUPERIOR 14 BCAA + GLUTAMINE 600g

Akce
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Skvělá ochucená plně instantní kombinace aminokyseliny Glutaminu a volných aminokyselin BCAA. A pozor – ZERO Sugar!

Detailní popis

Kód: SUP-047-600-PEA
Výrobce: SUPERIOR 14
Příchuť: Hruška
Dostupnost: skladem
 
899,–
765,–
+ -

SUPERIOR 14 BCAA + GLUTAMINE

  • 10 gramů BCAA v denní dávce
  • 7 gramů Glutaminu v denní dávce
  • 60 dávek v balení
  • Úžasné příchutě a skvělá rozpustnost

V denní dávce naleznete neuvěřitelnou dávku 10.000 mg vysoce kvalitních BCAA a dalších 7000 mg L-Glutaminu. Kombinace větvených aminokyselin BCAA s Glutaminem je velice opodstatněná. Obě zmíněné aminokyseliny se nejvíce podílejí na svalové regeneraci a anabolizmu, proto je jejich využití zejména u silových sportů tak oblíbené. Nyní již nemusíte kupovat 2 různé produkty. BCAA + Glutamine od Superior 14 řeší všechno najednou. Jako přidanou hodnotu můžete počítát opravdu vychytané příchutě.

DÁVKOVÁNÍ BCAA + GLUTAMINE

Jako doplněk stravy užívejte během dne rozpuštěné s vodou. Dávku (1 odměrka = 10g) rozmíchejte ve 250–300ml vody a vypite před a během tréninku. Pro doplnění aminokyselin a prohloubení regenerace a anabolických dějů pijde další 1 – 2 dávky mezi jídly.

Složení: L-Glutamin, L-Leucin, L-Isoleucine, L-Valine, regulátor kyselosti (Kyselina citronová), ochucovadlo, sladidlo (Acesulfam K, sukraloza), barvivo (quinoline žlutá**)

** Quinoline žlutá může mít nepříznivý vliv na chování dětí. Uchovejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.