MyProtein BCAA 1000g

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

MyProtein BCAA Instant – k udržení svalové tkáně a studie prokázaly, že pomáhají zachovat zásoby glykogenu.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: MY PROTEIN
 
799,–
+ -

MyProtein BCAA instant

Aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) jsou leucin, isoleucin a valin. Ty jsou považovány za esenciální aminokyseliny, protože lidé nepřežijí, pokud by nebyly přítomny v potravě.

BCAA jsou potřebné k udržení svalové tkáně a studie prokázaly, že pomáhají zachovat zásoby glykogenu. BCAA také zabránit rozpadu tkáně během tréninku.

Na rozdíl od jiných aminokyselin – BCAA nejsou metabolizovány v žaludku, a místo toho se metabolizují přímo ve svalech. Tato jedinečná vlastnost znamená, že může dojít k budování svalové tkáně a zastavení katabolismu. Tyto jedinečné aminokyseliny (leucin, isoleucin a valin), nemohou být syntetizovány v těle, je třeba je proto tělu dodat, nezapomeňte, že jsou že jsou nezbytné pro váš růst.

Nechutnají Vám práškové BCAA? Tak vyzkoušejte naše tabletové BCAA Plus Rada na konec: Zvýšit účinnost BCAA tím, že budete konzumovat 10 mg vitaminu B6 s 10g BCAA.

Klíčové výhody BCAA

  • Pomáhá zachávat svalovou tkáň
  • Může pomoci k nárůstu čisté svalové hmoty
  • Nezbytný pro regeneraci a růst tkání

Dávkování BCAA

Jako doplněk stravy se doporučuje konzumovat 5g 2–4 krát denně pro optimální výsledky. Nejlepší je BCAA instant konzumovat s 4–7dcl vody nebo ovocné šťávy.

5g odpovídá jedné kávové vrchovaté lžičce.

Odměrka není součástí balení

Složení MyProtein BCAA Instant

BCAA (Leucine:Isole­ucine:Valine), BCAA (Leucine:Isole­ucine:Valine – v poměru 2:1:1), Kyselina citronová (berry blast ), Barviva: (červená řepa [berry blast příchuť], Anthocyanin [berry blast příchuť]), Ochucovadla sladidlo Sucralose®

Nutriční Informace MyProtein BCAA Instant

V dávce 5g : BCAA: 4,25g.