GoNutrition iBCAA 1000g

AkceVýprodejRecenze
Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

EXPIRACE

„Od původních zakladatelů MyProtein“ BCAA od GoNutrition® jsou ultra čisté instantní aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v ověřeném poměru 2: 1: 1.

Detailní popis

Kód: GNT-035-1-UN
Výrobce: GoNutrition
Příchuť: Natural
Dostupnost: skladem
 
899,–
899,–
+ -

GoNutrition iBCAA 1000g

„Instantní aminokyseliny s rozvětveným řetězcem“ Podpora růstu a regenerace svalů Ověřený poměr 2: 1: 1 Chrání svaly před rozpadem

Co jsou naše iBCAA?

Tato BCAA jsou instantizované větvené aminokyseliny (BCAA), což je velmi jemný prášek, který se snadno rozpouští. Běžná BCAA se rozmíchávají poměrně nesnadno. Naše iBCAA jsou extremně čisté aminokyseliny Leucinu, Isoleucinu a Valinu. Tyto 3 esenciální aminokyseliny mají podobnou strukturu a hrají velice důležitou roli při svalové syntéze bílkovin a mohou ji zlepšit až o 33%. Je to proto, že je použito nejprověřenější poměr všech 3 aminokyselin v poměru 2:1:1.

Jak jsou tyto BCAA instantizovány?

Běžné BCAA v prášku se rozpouští a rozmíchávají ve vodě velice špatně. Naše instantizované BCAA jsou na tom úplně jinak. Díky malému množství sojového lecitinu, který přidáváme do BCAA se umí zcela rozpustit. Představte si, že se již nemusíte trápit s plovoucími BCAA na hladině, ale že si je pohodlně rozmícháte a vypijete. Snadno si je také můžete přidat do jiných nápojů, například do svého před-tréninkového nápoje, nebo do proteinu, gaineru či All-in-One produktu. Nejčastěji se však naše instantizované BCAAA pijí před samotným tréninkem a nebo v průběhu tréniku.

Jaké jsou výhody těchto BCAA pro můj výkon?

BCAA mají řadu výhod pro sportovce. Jak již bylo uvedeno jsou klíčové pro růst, regeneraci a opravu svalové tkáně, jakož i k prevenci svalové selhání. Tato role je zvláště důležitá pro sportovce, kteří jdou na hranice svých fyzických možností. iBCAA jsou metabolizovány ve svalech, zde mohou být použity přímo jako zdroj energie v případě potřeby, ale zejména působí na oddálení svalové únavy. Veškerá BCAA a zvláště pak aminokyselina Isoleucin je spojena s doplňováním glykogenu do svalů, což znamená, že BCAA mohou mít přímý dopad na hladinu energie ve svalech, čímž mohou fakticky prodloužit Váš fyzický výkon.

Jak dobrý je váš instantised BCAA prášek?

K našim iBCAA stejně jako stejně jako ke všem ostatním našim výrobkům, můžete mít nejvyšší míru důvěry. Náše iBCAA pochází přímo od předního Anglického dodavatele, a je předmětem našich přísných kontrol kvality před vstupem na naše výrobní linky a před tím něž „zaklepe na Vaše dveře“.

Co se dobře hodí BCAA?

BCAA skvěle funguje také s ZMA (zinek, magnezium, vit.B6) které oživují a zvyšují přirozenou hladinu testosteronu. Zkuste také přidat 5 g kreatin do svého šejkru spolu s iBCAA. Kreatin pomáhá zvyšovat explozivní energii a umožňujeprožít intenzivnější trénink.

Složení iBCAA:

V 5 gramech

Leucine 2,5g

Isoleucine 1,25g

Valine 1,25g

iBCAA 2: 1: 1 (leucin, isoleucin, valin), přírodní ochucovadlo, kyselina citronová, přírodní barvivo (extrakt z červené řepy), sojový lecitin, sladidlo (sukralóza).

Upozornění pro alergiky:

Alergeny jsou označeny tučně.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

GONUTRITION IBCAA VS. SCITEC NUTRITION BCAA XPRESS - recenze

Publikováno:

Chtěli byste si koupit neochucené instantní BCAA a nevíte které vybrat? Bojíte se nepříjemné chuti? Vyzkoušeli jsme pro Vás dvoje BCAA a naše poznatky uvedli do přehledné tabulky. Na závěr Vám poradíme, jak si skvěle ochutit tyto BCAA přírodními a čerstvými surovinami.