Scitec Nutrition Bcaa Xpress 700 g

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY BCAA XPRESS ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SCITEC NUTRITION
 
860,–
+ -

ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY BCAA XPRESS ZNAČKY SCITEC NUTRITION

BCAA – Branch Chained Amino Acids jsou považovány za  esenciální a to ze dvou důvodů: v přísném pojímaní proto, že je náš organizmus nedokáže vytvářet, v druhé řadě protože v případě stresu (např. po tréninku, nebo jako následek nedostatku živin) jsou tyto aminokyseliny spotřebované ve svalech jako první.

Leucin je složkou BCAA. Podle nejnovějších vědeckých výzkumů právě leucin, je nejdůležitější aminokyselina, poněvadž přímo stimuluje bílkovinovou syntézu kosterních svalů.Vysoká hladina leucinu dává svalům anabolický signál. Leucin urychluje regeneraci a zabráni katabolizmu svalových tkání (antikatabolický efekt). Doplnění leucinu se ukázalo být užitečné i při velkém množství bílkovin, stejně jako v případě, kdy byl přidaný k proteinovému turmixu s rychlým vstřebáváním!

Při intenzivním tréninku svalstvo dokáže zužitkovat BCAA aminokyseliny v procesech tvorby energie, tyto aminokyseliny mají tedy anabolický a anti katabolický charakter.

Doporučené dávkování:

Vezměte 1–3 porce denně před, během nebo po tréninku, a jindy, např. před ulehnutím do postele. Smíchejte s kapalinou vašeho přání a intenzivně šejkujte! 

Allergen info:

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sojové a vaječné bílkoviny, a lepek, arašídy!

Nutriční hodnoty: