Nutrend Bcaa Liquid Shot 60 ml

Hodnocení produktu 4.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

JEDNORÁZOVÉ BCAA MEGA SHOT ZNAČKY NUTREND

Detailní popis

Kód: NUT-044
Výrobce: NUTREND
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
25,–
+ -

Související produkty

JEDNORÁZOVÉ BCAA MEGA SHOT ZNAČKY NUTREND

3000 mg těch nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Praktické jednorázové balení, pro snadnou aplikaci. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost. 

Před zátěží BCAA MEGA SHOT ochrání svalovou hmotu proti poškození, naopak po zátěži pomohou nastartovat rychlou regeneraci a obnovu poškozených svalových vláken. Díky praktickému balení můžete mít BCAA MEGA SHOT kdykoliv u sebe. Jsou určeny pro všechny, kteří chtějí účinně a efektivně chránit svalová vlákna proti poškození. 

Je určen pro: ochranu svalových vláken, zlepšení svalového výkonu a pro oddálení nástupu pocitu únavy. Podporuje obnovu a regenerace svalů po zátěži. Podporuje svalový růst. 

1. volná krystalická forma

2. 3000 mg BCAA v balení

3. optimální poměr esenciálních aminokyselin 2:1:1

4. bez cukru 

Doporučené dávkování:

Pro ochranu svalové hmoty a pro oddálení vyčerpání vypijte cca 30 minut před výkonem (při příchodu do fitness centra, posilovny).

Pro podporu regenerace a pro urychlení tvorby svalové hmoty vypijte ihned po ukončení výkonu.

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 C mimo dosah přímého slunečního záření. Craňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

BCAA MEGA SHOT složení: voda, regulátor kyselosti kys. citronová, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, aroma*, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidla cyklamát sodný, acesulfam K, sukralosa a neohesperidin. *Obsahuje E 104, E 110 – mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty: