Haya labs L-Ornitine 500mg 60 kapslí

Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

L-Ornitin je aminokyselina, která má pro tělo velký význam. Reguluje a zkvalitňuje svalovou hmotu a zmírňuje proces stárnutí buněk.

Detailní popis

Kód: HL-015
Výrobce: Haya Labs
*: L-Ornitine
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
299,–
+ -

Haya labs – L-Ornithine 500mg – aminokyselina která ti zajistí náskok

L-ornitin je neesenciální aminokyselina, která je produkována tělem. Ornitin je jednou z mála aminokyselin, které hrají roli při produkci růstového hormonu a používají se ke zvýšení svalové hmoty při snižování tělesného tuku.

Výhody užívání Ornitinu:

Zpomaluje proces stárnutí Výkonný detoxikátor Podporuje hubnutí Pomáhá produkci růstového hormonu Pomáhá zvyšovat svalovou hmotu

L-ornitin řídí uvolňování dusíku z těla. Vzhledem k tomu, že jde o produkci růstového hormonu, L-ornitin může být účinný i při snahách nabrání svalové hmoty, ale také při snaze snížení množství tělesného tuku. Růstový hormon je možná nejvíce anabolický hormon v těle a některé jeho role zahrnují zvyšující se metabolismus a signalizaci těla začít užívat tuk jako zdroj energie, proto Ornitin prospívá i při hubnutí a zkvalitňování svalové hmoty.

Další důležitou funkcí L-ornitinu je jeho použití při detoxikaci buněk ze škodlivé akumulace amoniaku. Jinými slovy L-ornitin pomáhá funkci jater a může zpomalit proces stárnutí.

Dávkování

Doporučený denní příjem: 1 dávku denně

Jedna dávka = 1 tobolka

Poznámky: Nepřekračujte doporučené dávkování! Pokud jste těhotná, otěhotníte nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím tohoto přípravku! Pokud se chystáte podstoupit chirurgický zákrok, informujte svého lékaře, že používáte tento výrobek!

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.