ALLMAX ISONATURAL WHEY ISOLATE

Hodnocení produktu 3.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

IsoNatural je zcela unikátní protein – bez barviv, bez ochucovadel a slazen jen Stévií. Jde o Syrovátkový izolát té nejvyšší čistoty. Syrovátka je získána z mléka pocházejícího výhradně z domácích farem.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
1 469,–
+ -

ALLMAX ISONATURAL PROTEIN – NATURALNÍ SYROVÁTKOVÝ IZOLÁT

Isoflex i IsoNatural jsou ze 100% z bílkovin pocházejících ze Spojených států Amerických.

Existují proteiny, pak kvalitní proteiny a pak existuje IsoFlex Natural, neboli IsoNatural. Naturální syrovátkový izolát zcela oproštěný od přidaných látek, umělých ochucovadel, tuku, laktózy a lepku. Dokonce i jako sladilo byla použita Stévia místo klasické Sukralózy.

ISONATURAL OBSAHUJE 27 GRAMŮ SYROVÁTKOVÉHO IZOLÁTU BEZ TUKU A CUKRU V KAŽDÉ DÁVCE!"

IsoNatural je ideální proteiový suplement pro náročné zákazníky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu izolátu, ale kromě toho dbají také na minimalizaci chemických příměsí a environmentální hlediska. Toto všechny IsoNatural splňuje. Je to jakási nadstavba na známém IsoFlexu, jen je bez ochucovatel a slazen rostlinnou stévií. Myslím, že je u tohoto proteinu zbytečné zmiňovat, že je taktéž bez Sojových náhražek, je GMO free a ani lepek s laktózou v něm nenajdete. Aby bylo dílo dokonalé, u výroby se spoléhají pouze na mléko z domácích amerických chovů volně žijících krav.

Co víc si můžete přát. Máte to nejlepší pro Vaše tělo a ještě s přidanou ekologickou hodnotou.

27 gramů syrovátkového izolátu s 0g tuku a bez přidaného cukru

Pravdivá syrovátková receptura

Ochuceno přírodními surovinami – bez chemických aditiv a barviv

Bez lepku a z 99% bez laktózy

Doplněno o prebiotika a probiotika

Patentovaná technologie odměrky ve víčku dózy

JAK SE ISONATURAL VYRÁBÍ?

IsoNatural i Isoflex se získává pomocí CTP™ což je Mikrofiltrace za studena, je to speciální křížová metoda Mikrofiltrace (CFM), která odstraní větší, méně vstřebatelné molekuly bílkovin při filtrování tuku, laktózy a popel, které jsou běžně přítomné v syrovátkových koncentrátech a další běžně úžívaných proteinech nižší kvality (vodítkem bývá často cena výrobku).

Filtrační membrány používané v procesu CFM, jsou mimořádně jemné a mají schopnost odstranit ještě více laktózy, popela a tuku než procesem ultra-filtrace, která se používá pro jiné méně kvalitní výrobky ze syrovátkových bílkovin. Použití tohoto sofistikovaného procesu umožňuje ALLMAXu produkovat Isoflex, vynikající Ultra Čistý Protein, který udržuje optimální poměr macronutrutientů, dávku 27 g bílkovin, 1 g sacharidů a mezi 0.2 g a 0.5 g tuku (drobné odchylky jsou závislé na příchuti).,

TO JE ZÍSKÁVÁNÍ POMOCÍ CTP™ MIKROFILTRACÍ (ZA STUDENA)."

CFM je jednou z nejlepších metod k extrakci proteinů na současném trhu. Tento výrobní proces je daleko lepší než jákékoliv jiné zpracování extrémně čistého izolátu. Celý proces probíhá při mrazivých 4 stupních Celsia a výsledkem je tak téměř 100% protein a peptidy v nejvyšší nedenaturované (bio-aktivní) podobě.

MIKROFILTRACE ZA STUDENA POSKYTUJE NEDENATUROVANÝ PROTEIN S MNOHA BIOAKTIVNÍMI FRAKCEMI SYROVÁTKOVÉ BÍLKOVINY."

Naše izoláty syrovátkových bílkovin jsou vyráběny „za studena“ nebo při nízkých teplotách mikrofiltračního procesu a sušené nepřímým teplem. Proces mikrofiltrace za studena umožňuje Iso-Chill ten z syrovátkového izolátu dokáže poskytnout nedenaturovaný protein s plnou rovnováhu bioaktivních syrovátkových proteinových frakcí, včetně imunoglobulinu, laktoferinu a glykomakropep­tidů (GMP).