Allnutrition AAKG Shock

Hodnocení produktu 4.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Vysoká dávka argininu ketoglutarátu v tekuté formě na pořádné prokrvení svalů. V ampuli jsou v dávky! dohromady 8000 mg Argininu a 3000 mg Citrulinu

Detailní popis

Kód: ALN-003-80
Výrobce: Allnutrition
*: 80ml
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
36,–
+ -

Allnutrition AAKG Shot

L-ARGININ ALFA KETOGLUTARÁT : 4000 MG, L-CITRULÍNOVÝ MALÁT: 1500 MG

Proč AAKG SHOCK SHOT?

Jedinečné složení v tekuté formě
Maximální účinek
Lépe výživené a okysličené svaly
Pohodlná forma na použití – shot
Mega dávka AAKG a Citrulin Malatu v jedné dávce!
Zlepšuje rychlost tvorby svalové hmoty
Zlepšuje vytrvalost a dává pocit silné svalové pumpy L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG) je živina, která má přímý vliv na tvorbu látek, které ovlivňují budování svalové hmoty. L-arginin je aminokyselina důležitá pro tělo. Podílí se na tvorbě oxidu dusnatého (NO), který ovlivňuje vazodilataci (dilatace krevních cév) tak, aby svaly byly lépe zásobovány krví.

Citrulin malát je kombinace aminokyseliny L-citrulin a malát (kyselina jablečná). Zvyšuje odolnost organizmu, zpomaluje výskyt únavy a urychluje dobu nutnou na regeneraci. Citrulin podporuje lepší prokrvení svalů, zvyšuje silové schopnosti a odstraňuje toxiny z těla, včetně kyseliny mléčné a čpavku. Je také základním prekurzorem kreatinu – důležitá látka při budování svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

vypijte jednu porci (½ láhve = 40 ml) 30 minut před tréninkem. Nepřekračujte 1 dávku denně. Před použitím protřepejte.

Složení

Velikost dávky 40ml = 1/2 lahvičky

L-arginine alpha-ketoglutarate [mg] 4000 ---Z toho L-arginine [mg] 2600 L-citrulline malate [mg] 1500 — Z toho L-citrulline [mg] 833 Složení: voda, L-arginin alfa-ketoglutarát 2: 1, L-citrulin malát, regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, citrát trisodný; ochucovadla, barvivo: extrakt ze safloru, sladký: acesulfam K, sukralosa; konzervační látky: benzoát sodný, sorbát draselný.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.