Allnutrition Creatine Muscle 500g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Mikrolizovaný Kreatin monohydrát obohacený o Taurin.

Detailní popis

Kód:
Výrobce: Allnutrition
Příchuť: Bez příchutě
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
189,–
+ -

Allnutrition Creatine Muscle Max

Nejkvalitnější monohydrát kreatinu

Obohacen o taurin

Zvyšuje fyzickou výkonnost

Podporuje budování čisté svalové hmoty

Výrazně zvyšuje úroveň síly a vytrvalosti

CREATINE MUSCLE MAX je nejkvalitnější mikronizovaný monohydrát kreatinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v případě krátkého, velmi intenzivního fyzického cvičení. Kromě toho byl Creatine Muscle Max doplněn o aminokyselinu taurin, která je mimo jiné zodpovědná za zlepšení transport kreatinu do svalových buněk.

Co je kreatin monohydrát?

MAX MUSCLE Kreatin je jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších doplňků na trhu, a to právě proto, že s ním bylo provedeno bezpočet výzkumů. Ty zejména dokazují, že funguje. Kreatin monohydrát bude nejvíce fungovat těm, kteří tento typ doplňku užívají poprvé. Existuje mnoho studií, které potvrzují účinnost a účinky, tak proč jej nepoužít.

CREATINE MUSCLE MAX – efekty!

Účinek při použití CREATINE MUSCLE MAX? To je zvýšení zásob svalového kreatinu ve formě kreatinfosfátu, což se promítá do schopnosti zvládnout větší počet opakování určitého cviku během tréninku. Ve svalových buňkách kreatin vstupuje do mitochondrie, kde se transformuje do formy kreatin fosfátu, ten je zodpovědný za transfer ATP (adenosintrifosfát) v těle. V důsledku toho, vám umožňuje udržovat intenzitu tréninku na vysoké úrovni, zejména u silového druhu tréninku a u vytrvalosti.

CREATINE MUSCLE MAX. urychluje růst tělesné hmotnosti v důsledku anabolických účinků a snižuje rozpad svalových tkání (katabolismus).

Taurín – realita!

Taurin je aminokyselina s všestrannou aktivitou a jednou z jejích základních vlastností je pomáhat při regeneraci svalů po tréninku. Z tohoto důvodu se taurin nachází v kompozici CREATINE MUSCLE MAX.

Kromě toho taurin má antikatabolický účinek podobný tomu, který má glutamin. Obě tyto látky ukládají a přepravují dusík, který hraje klíčovou roli při rekonstrukci poškozených tkání po tréninku. Díky tomu mohou tkáně nezávisle vytvářet proteiny, aby obnovily své struktury a nemusejí používat aminokyseliny získané z poškozených svalových proteinů. Proces katabolizace je proto inhibován a regenerace organismu probíhá bez ztráty.

CREATINE MUSCLE MAX – dávkování!

Existuje mnoho protichůdných teorií o tom, kolik kreatinu je optimální. Předpokládá se, že denní dávka kreatinu by měla činit 5 až 10 g. Znamená to, že větší množství nebude absorbováno a menší – nebude mít žádný účinek? Odpověď je ne. Je docela zajímavou praxí zavedení „fáze saturace“, která spočívá v užívání 15–30 g kreatinu denně během prvních 3 až 7 dní. Toto opatření umožňuje rychle zvýšit hladinu této látky ve svalech. Po „fázi saturace“ se již používají malé udržovací dávky 2 až 5 g denně.

Složení: 90% monohydrát kreatinu, 10% taurin.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.