Body & Fit Whey Perfection 336 gramů

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Syrovátkový protein Whey Perfection od Body & Fit se pyšní nejvyšším Evropským zákaznickým hodnocením v Evropě: 9,3 / 10.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
235,–
+ -

Body & Fit Whey Perfection – protein s nejvyšším zákaznickým skóre v EU

Syrovátkový protein který se pyšní nejvyšším Evropským zákaznickým hodnocením v Evropě: 9,3 / 10. Whey Perfection obsahuje v každé dávce vysoce kvalitního syrovátkového proteinu (23 gramů), 3,6 g glutaminu a více než 5 gramů volných aminokyselin BCAA. S Whey Perfection dostáváte do ruk protein, který má jedinečné složení z velice kvalitních surovin ! V Západní Evropě je Whey Perfection proteinem #1

Body & Fit® Whey Perfection je synonymem dokonalosti kvality, chuti i ceny! Whey Perfection obsahuje výběrovou kvalitu syrovátkových bílkovin, zpracovaných a ultra-filtrovaných za studena : syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový izolát a di- a tri- peptidy syrovátkového hydrolyzátu. Whey Perfection je bez přidaných cukrů a obsahuje pouze 1,4 gramů sacharidů a 110 kcal v koktejlu. S Whey Perfection tak můžete dosáhnout skvělých výsledků ať již chcete hubnout, přibírat svaly nebo jen regenerovat, jeho kvality docení úplně všichni.

Výhody Whey Perfection

Nejvyšší hodnocení mezi zákazníky v celé Evropě 9.3 / 10!
10.000+ recenzí; nejvíce recenzovaný a objednaný Whey Protein!
23 g vysoce kvalitního syrovátkového proteinu
11,2 gramů EAA, 5 gramů BCAA a 3,6 gramů L-glutaminu
Srvátkový koncentrát, srvátkový izolát a hydrolyzát syrovátky, di- a tripeptidy
Bez přidaného cukru
Pouze 1,4 gramů sacharidů v koktejlu
Nespočet úžasných milkshake příchutí
Vyrábí se filtrací při nízkých teplotách
Naturální bílkoviny, účinné až do miligramu
110 kcal v každém šejku

Složení Whey Perfection

Syrovátkový proteinový koncentrát – exkluzivní srvátkový protein, velmi čistý a snadno vstřebatelný. Špičkové kvality jsme docílili díky ultrafiltraci. Ultrafiltrace je výrobní proces, který díky membránové filtrační technologii při nízkém tlaku a teplotě zajišťuje, že bílkoviny jsou zcela nedenaturované, zcela přirozené a nepoškozené.

Syrovátkový proteinový hydrolyzát – velmi málo využívaný zdroj syrovátkové bílkoviny pro svoji vysokou cenu. Syrovátkový hydrolyzát je ale, co do kvality jedním z nejkvalitnějších zdrojů. Syrovátkový hydrolyzát obsahuje syrovátkové peptidy, velmi snadno absorbovatelné kratší řetězce aminokyselin. Tyto krátké řetězce jsou do svalů zabudovány téměř okamžitě.

Syrovátkový proteinový izolát – izolát syrovátkové bílkoviny přirozeně obsahuje 92% bílkovin. Syrovátkový proteinový izolát je protein s nejvyšším obsahem bílkovin. Syrovátkový izolát je obecně považován za nejkvalitnější formu syrovátkové bílkoviny.