Body & Fit Whey Perfection 2270 gramů

Akce
Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Syrovátkový protein Whey Perfection od Body & Fit se pyšní nejvyšším Evropským zákaznickým hodnocením v Evropě: 9,3 / 10.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
1 899,–
1 399,–
+ -

Body & Fit Whey Perfection – protein s nejvyšším zákaznickým skóre v EU

Syrovátkový protein který se pyšní nejvyšším Evropským zákaznickým hodnocením v Evropě: 9,3 / 10. Whey Perfection obsahuje v každé dávce vysoce kvalitního syrovátkového proteinu (23 gramů), 3,6 g glutaminu a více než 5 gramů volných aminokyselin BCAA. S Whey Perfection dostáváte do ruk protein, který má jedinečné složení z velice kvalitních surovin ! V Západní Evropě je Whey Perfection proteinem #1

Body & Fit® Whey Perfection je synonymem dokonalosti kvality, chuti i ceny! Whey Perfection obsahuje výběrovou kvalitu syrovátkových bílkovin, zpracovaných a ultra-filtrovaných za studena : syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový izolát a di- a tri- peptidy syrovátkového hydrolyzátu. Whey Perfection je bez přidaných cukrů a obsahuje pouze 1,4 gramů sacharidů a 110 kcal v koktejlu. S Whey Perfection tak můžete dosáhnout skvělých výsledků ať již chcete hubnout, přibírat svaly nebo jen regenerovat, jeho kvality docení úplně všichni.

VÝHODY WHEY PERFECTION

 • Nejvyšší hodnocení mezi zákazníky v celé Evropě 9.3 / 10!
 • 10.000+ recenzí; nejvíce recenzovaný a objednaný Whey Protein!
 • 23 g vysoce kvalitního syrovátkového proteinu
 • 11,2 gramů EAA, 5 gramů BCAA a 3,6 gramů L-glutaminu
 • Syrvátkový koncentrát, syrvátkový izolát a hydrolyzát syrovátky, di- a tripeptidy
 • Bez přidaného cukru
 • Pouze 1,4 gramů sacharidů v koktejlu
 • Nespočet úžasných milkshake příchutí
 • Vyrábí se filtrací při nízkých teplotách
 • Naturální bílkoviny, účinné až do miligramu
 • 110 kcal v každém šejku

Složení Whey Perfection – Syrovátkový proteinový koncentrát – exkluzivní srvátkový protein, velmi čistý a snadno vstřebatelný. Špičkové kvality jsme docílili díky ultrafiltraci. Ultrafiltrace je výrobní proces, který díky membránové filtrační technologii při nízkém tlaku a teplotě zajišťuje, že bílkoviny jsou zcela nedenaturované, zcela přirozené a nepoškozené.

Syrovátkový proteinový hydrolyzát – velmi málo využívaný zdroj syrovátkové bílkoviny pro svoji vysokou cenu. Syrovátkový hydrolyzát je ale, co do kvality jedním z nejkvalitnějších zdrojů. Syrovátkový hydrolyzát obsahuje syrovátkové peptidy, velmi snadno absorbovatelné kratší řetězce aminokyselin. Tyto krátké řetězce jsou do svalů zabudovány téměř okamžitě.

Syrovátkový proteinový izolát – izolát syrovátkové bílkoviny přirozeně obsahuje 92% bílkovin. Syrovátkový proteinový izolát je protein s nejvyšším obsahem bílkovin. Syrovátkový izolát je obecně považován za nejkvalitnější formu syrovátkové bílkoviny.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu