Body & Fit Whey Perfection Special 2270 gramů

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Nejkvalitnější protein v Evropě má jméno Whey Perfection Special Series. Syrovátkový Izolát s Hydrolyzátem a koncetrátem.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
0,–
+ -

Body & Fit Whey Perfection Special – nový Gold Standard protein

Whey Perfection Special Series je úplnou novinkou Body & Fit, s využitím surovin od Glanbie, tvůrců proteinu Whey Gold Standart od Optimum Nutrition, který je nejprodávanějším proteinem na světě. Špičkou mezi proteiny pro každého sportovce!

„Krém krémů“ mezi proteinovými koktejly! Whey Perfection Special Series je zcela bez umělých přísad, jako jsou ochucovadla, zahušťovadla, sladidla a barviva. Ale co obsahuje Whey Perfection Special Series? Pouze to nejlepší! Koktejly jsou ochuceny skutečnou belgickou čokoládou, ovocem nebo vanilkou a jsou oslazeny přírodním sladidlem (stevia extrakt). Tento Whey Perfection obsahuje nejkvalitnější syrovátkové bílkoviny, izolát syrovátkových bílkovin, hydrolyzát syrovátky, di- a tripeptidy a za studena ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkového proteinu. Whey Perfection Special Series obsahuje až 50% syrovátkového izolátu namísto 20% ve standardním Whey Perfection.

Charakteristika speciální řady Whey Perfection

Nová náhrada bestselleru Gold Standard Whey se třese v základech
Speciální série s 50% syyrovátkového izolátu (namísto 20% ve standardní verzi proteinu)
0 umělých ingrediencí a stále s neuvěřitelnou chutí
Až 23 gramů vysoce kvalitních bílkovin v koktejlu
100% přírodní: oslazené přírodními přísadami
Se skutečnými kousky ovoce, vanilky nebo belgické čokolády
Bez přidaného cukru obsahuje jen přírodní cukry
Od výrobců Gold Standard Whey
Bez umělých přísad, jako jsou příchutě, zahušťovadla, sladidla a barviva
Tento protein obrátil svět proteinových koktejlů vzhůru nohama!

Nový standard s 50% izolátem syrovátky:

Syrovátkový proteinový izolát – izolát syrovátkové bílkoviny přirozeně obsahuje 92% bílkovin. Syrovátkový proteinový izolát je protein s nejvyšším obsahem bílkovin. Syrovátkový izolát je obecně považován za nejkvalitnější formu syrovátkové bílkoviny.

Syrovátkový proteinový koncentrát – exkluzivní srvátkový protein, velmi čistý a snadno vstřebatelný. Špičkové kvality jsme docílili díky ultrafiltraci. Ultrafiltrace je výrobní proces, který díky membránové filtrační technologii při nízkém tlaku a teplotě zajišťuje, že bílkoviny jsou zcela nedenaturované, zcela přirozené a nepoškozené.

Syrovátkový proteinový hydrolyzát – velmi málo využívaný zdroj syrovátkové bílkoviny pro svoji vysokou cenu. Syrovátkový hydrolyzát je ale, co do kvality jedním z nejkvalitnějších zdrojů. Syrovátkový hydrolyzát obsahuje syrovátkové peptidy, velmi snadno absorbovatelné kratší řetězce aminokyselin. Tyto krátké řetězce jsou do svalů zabudovány téměř okamžitě.

Body & Fit Whey Perfection Special Nula umělých přísad! 100% přírodní produkt!

Mnoho sportovců denně užívá jeden nebo více proteinových koktejlů a stále častěji se rozhodují pro přírodní produkty. Náš speciální Whey Perfecion je zcela bez umělých přísad, jako jsou ochucovadla, zahušťovadla, sladidla a barviva. 100% bez umělých přísad a vyrobeno se skutečnými kousky ovoce, vanilky nebo čokolády.

Neuvěřitelná chuť! S pravým ovocem, vanilkou nebo čokoládou

Naše standardní verze Whey Perfection je již známa jako syrovátkový protein, který nejlépe chutná. No, pak musíte vyzkoušet i naši speciální sérii! Naše speciální série je neuvěřitelně chutná, chuť je božská a 100% přirodní! Vychutnejte si přirozenou chuť se skutečnou belgickou čokoládou, vanilkou nebo ovocem. Nemůže to být lepší!

Čokoláda – plná čokoládová chuť s kakaem a skutečnou belgickou čokoládou
Banana – překvapivě dobrý se skutečnými kusy banánu
Jahoda – s čerstvou chutí jahod
Vanilka – skutečná vanilka pro autentickou chuť
Cookies & Chocolate – chuť sladkých cookies s belgickou čokoládou

Jdi si pro zlato! #1 volba pro sportovce

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.