Body & Fit Smart Bar 45g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Smart Protein Bar – chytrá proteinová tyčinka z Holandska Mlsání může být tak krásné s HappyFood :)

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
35,–
+ -

Body & Fit Smart Protein bar

#1 v Dietních tyčinkách s nejlepšími bílkovinami

Smart bar jsou nejlepší a nejprodávanější tyčinky holandského výrobce Body & Fit. Nenechte se zmást jednoduchým až sucharským obalem. Tyčinky si Holandsku vysloužili ta nejvyšší hodnocení a zákazníci o Smart bars mluví jen v superlativech.

Smart Bars mají co do složení snížené množství obsažených cukrů a velice kvalitní bílkoviny. Dieta znamená snížení denního příjmu sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. Příjem bílkovin je přitom o to důležitější, že má na svědomí udržení svalové hmoty a regeneraci. Pochutnáš si na ní, jako na málokteré tyčince

Ingredience: mléčné bílkoviny (mléčný koncentrát, syrovátkový izolát)), polydextroza, bílá čokoláda (17,8%), maltitol (sladidlo), kakaové máslo, plnohodnotné sušené mléko, Emulgátor: sojový lecitin; vanilka; hydrolyzovaný pšeničný lepek, zlhčovadlo )glycerol), sladidla: maltitol, sukraloza, palmový olej, sušená smetana (mléko), aromata (mléko), isomaltuloza*, emulgator: sojový lecitin, slunečnicový olej, betakarotén * Isomaltuloza: je zdrojem glukózy a fruktózy. Je vyroben v továrně, kde se zpracovávají arašídy. Nadměrná spotřeba může mít projímavé účinky.

Není vhodné pro diabetiky.

Informace o alergenech: obsahuje mléko, burákové ořechy a sóju. Může obsahovat stopy ořechů. Skladujte na chladném, suchém místě. Výrobní číslo / datum spotřeby uveden na obalu.