Aesthetix Era Pánske Legíny Pants Commpression Camo

Hodnocení produktu 11.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Aesthetix Era Pants Commpression Camo Nejbrutálnější z Kompress řady – Maskáčová exkluzivní řada kalhot a vršku! Kompresní kolekce oblečení Aesthetix Ery je klíčovou částí nové kolekce 2016. Účelem a našim cílem, bylo nabídnout našim fanouškům komfortní vysoce kvalitní  kompresní oblečení, které by bylo oporou jejich výkonů. Pevné a přitom lehké materiály těsně obemknou vaše svaly, vytvoří Vám druhou kůži, tak jsou přirozené. Kompresní oblečení vyzdvihne vaši svalnatost..

EXTREMNÍ KOMFORT

ZDŮRAZNĚNÍ SVALNATOSTI POSTAVY

LEHKÉ A PŘITOM PEVNÉ MATERIÁLY

STYLOVÉ PROVEDENÍ VE 3 BARVÁCH

Kompresní oblečení Aesthetix Ery je vyvinuto s cílem usn

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Aesthetix Era
 
1 349,–
+ -

Související produkty

Aesthetix Era Pants Commpression Camo

Nejbrutálnější z Kompress řady – Maskáčová exkluzivní řada kalhot a vršku!

Kompresní kolekce oblečení Aesthetix Ery je klíčovou částí nové kolekce 2016. Účelem a našim cílem, bylo nabídnout našim fanouškům komfortní vysoce kvalitní  kompresní oblečení, které by bylo oporou jejich výkonů. Pevné a přitom lehké materiály těsně obemknou vaše svaly, vytvoří Vám druhou kůži, tak jsou přirozené. Kompresní oblečení vyzdvihne vaši svalnatost..

  • EXTREMNÍ KOMFORT
  • ZDŮRAZNĚNÍ SVALNATOSTI POSTAVY
  • LEHKÉ A PŘITOM PEVNÉ MATERIÁLY
  • STYLOVÉ PROVEDENÍ VE 3 BARVÁCH


Kompresní oblečení Aesthetix Ery je vyvinuto s cílem usnadnit Vaše špičkové výkony. Měkký polyester pevně obtáhne vaše tělo a designové prošívky zdůrazní svaše velké svalové skupiny. Takové oblečení okamžitě vytvoří pocit síly, energie a aerodynamiky. Kompresní oblečení Aesthetix Ery vám dovolí dostat ze sebe to nejlepší co ve vás je! Kompresní kalhoty lze dokonale kombinovat s kompresním vrškem.

Detaily:

Určení: Pro může
Materiál: 90% polyester 10% elastan
ÚDRŽBA: perte v ruce ve 30°C. Nežehlete! Nikdy nesušte v sušičce.

 


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Tabulka velikostí: