Physiq HyperPixel Shirt

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

HyperPixel tričko od Physiq Apparel je tím nejlepším, co v roce 2017 vyšlo z dílny výrobce. Tričko dokonale kopírující svaly a technologiemi, které omezí pocení a přitom neomezí v pohybu.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Physiq Apparel
 
899,–
+ -

Physiq HyperPixel Shirt

Posuň dál své limity

Toto tričko Physiq Apparel předznamenává novou eru oblečení pro fitness. Oblečení beze švů a s mnoha inovativními řešeními v materiálech. HyperPixel tričko je vyrobeno ze speciální látky odvádějící pot a teplo.

Odvětrávání zajišťuje speciální technologie tkaniv. Nebudeš už nikdy řešit ten mokrý pocit. Díky pružnosti materiálu, tě zase nebude omezovat v pohybu, dovolí ti maximální pohyb a současně bude stále zvýrazňovat tvoji muskulaturu.
Vynikající inovace! Žádné švy, které by tě otravovali a už žádné trubkovité střihy ve kterých vypadáš vágně.

Budoucnost v HyperPixel trik

Bezešvé střihy – pro nerušený sportovní výkon Technologie odvádění potu – neřeš už nikdy ten nepříjemný pocit spojený s pocením Látka regulující teplotu – naše látka umí regulovat výdej a nebo udržení tepla podle venkovní teploty a Vaší aktivity Prodyšná látka – zajišťuje odvětrávání

Inovace v oblasti odvádění tepla – abychom zabránili vytváření tepla během tréniknu 4 stupňový strečová materiál – poskytuje maximální pohodlí a pohyblivost Speciální vypasování a stříh – pro bezkonkurenční přizpůsobení trička na tělu Lehký a hladký materiál – příjemný hladký a jemný materiál zvyšuje komfort na kůži

Velikosti triček Physiq:

Obvod hrudníku (obtažené) S – 90–97,5cm M – 100–105cm L – 105–110cm XL – 110 a více cm