Dámské fitness rukavice Classy pink

Hodnocení produktu 2.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Dámské fitness rukavice Classy pink

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Power System
 
310,–
+ -

Dámské fitness rukavice Classy byly vyvinuty k zátěžovému cvičení. Pružné dámské rukavice do fitness chrání něžné ruce před mozoly, otoky či oděrky. Zapínají se pomocí suchého zipu a jsou dostupné v několika hezkých barvách. Rukavice Classy mají vynikající systém kontroly prodyšnosti a odvodu potu.

Příjemné dámské rukavice na cvičení mají ochranné polstrování na dlaních, povrch rukavic je prodyšný a aretují se pomocí suchého zipu. Elastický odolný materiál vydrží hodně a navíc se díky němu budete v rukavicích cítit příjemně. Classy rukavice jsou nejpoužívanější dámské rukavice na cvičení. Byly vyrobeny přesně pro ženskou ruku.

Benefity:

ERGO/PALM – ergonomicky tvarované pěnové polstrování kombinuje optimální komfort a ideální úchop POWER STRAP – anatomicky tvarovaná omotávka zpevňuje oblast zápěstí a zajišťuje perfektní stabilitu ruky 4-WAY – pružný a lehký materiál 4-WAY vyniká jemností, ideální ohebností a perfektní prodyšností Amara – je prvotřídní, jemný syntetický materiál zajišťující dlouhou životnost a maximální prodyšnost NO SWEAT – segmenty ze savého materiálu froté na hřbetu a palcích rukavice zajišťují perfektní odvod potu Spandex je pružná a pevná tkanina zajišťující optimální komfort a dokonalý odvod potu