MyProtein Liquide Chalk

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Liquide Chalk – tekuté magnezium pro zlepšení síly úchopu. Vyzkoušejte tuto formu magnezia a zapomenete na rukavice.

Detailní popis

Kód:
Výrobce: MY PROTEIN
Velikost: 250ml
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
259,–
+ -

MyProtein Liquide Chalk 250ml

Co je to Liquide Chalk? Liquid Chalk je tekutina, která se aplikuje na ruky nebo nohy pro zlepšení přilnavost a také ke snížení pocení. Liquid Chalk nepřenáší na zařízení, na rozdíl od tradičního sypkého magnezia prášek a tím pak skvrny na oblečení, samozřejmě také předchází nepříjemné možnosti vdechnutí magnezia. Naše tekuté magnazium je dodáváno ve 250 ml uzavíratelné plastové láhvi.

Pro koho je Liquid Chalk vhodný? Liquid Chalk nepoužívají jen horolezci, ale neodmyslitelnou součáístí tréninku je i pro vzpírání, golf, gymnastiku, crossfit a Bowling.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.