BLENDER BOTTLE PRO28 TRITAN 820ML SPIDER MAN

Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Šejkr PRO28 od Blender Bottle je limitovanou sérií exkluzivních šejkrů Tritan. Tato edice patří Superhrdinům od Marvela.

Detailní popis

Kód: BLB-017-SPIDMAN
Výrobce: Blender Bottle
*: SpiderMan
Dostupnost: skladem
 
479,–
+ -

BLENDER BOTTLE PRO28 TRITAN – MARVEL® SPIDER MAN

Šejkry BlenderBottle dostaly podobu superhrdinů! Oblíbení hrdinové Marvelu Captain America, Captain Marvel, Hulk, Spider-Man, Thor a Iron Man jsou vyobrazeni se svými aktualizovanými symboly na 28uncových šejkrech BlenderBottle Tritan Pro28. Jsou navrženy se zaobleným dnem a naším patentovaným systémem míchání.

Díky jedinečnému materiálu Eastman Tritan už váš šejkr nikdy nebude po posledním protřepání cítit. BlenderBottle Pro28 – Marvel® těží z našich mnohaletých zkušeností. Spojuje výhody materiálu sportovního mixéru a vlastnosti lahve Pro45.

Zapomněli jste nejdříve naplnit šejkr vodou? Není důvod k obavám. Zaoblená základna umožňuje našemu štěrchacímu míčku „BlenderBall“ rozmixovat i poslední kousek prášku. Díky kombinaci obojího nezáleží na tom, zda v šejkru skončil nejdříve prášek nebo voda.

Ochranný kryt SpoutGuard chrání uzávěr při otevírání, aniž byste se dotkli otvoru pro pití prsty. Váš imunitní systém vám poděkuje.

Nastavitelné poutko na přenášení šejkru Pro28 – Marvel® je úžasně praktické: máte tak obě ruce volné pro klíče, mobilní telefon apod.

Namíchejte si své proteinové koktejly a nápoje ve 100% nepropustném šejkru se svým superhrdinou

Stejně jako všechny láhve značky BlenderBottle® je i Pro28 – Marvel® vyrobena z materiálu bez BPA a ftalátů a jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout tuto vysokou kvalitu.

MATERIÁL ZAMEZUJÍCÍ ZATUCHÁNÍ

Užijte si ode dneška nezapáchající šejkr se svou vodnou nebo proteinem

KULATÁ ZÁKLADNA

Zapomněli jste do šejkru nalít prvně vodu? NEVADÍ. Šejkr Pro32 má kulaté dno, takže „Blender Ball“ se dostane do všech zákoutí šejkru

PATENTNÍ PEVNÉ ZAVÍRÁNÍ

Jednoduché k otvírání a přitom vymyšlené tak, že se dovnitř nedostane nic, z vašich špinavých rukou. Hlavně oblast kterou dáváte do úst, zůstane vždy čistá!