Blender Bottle Radian Tritan 850 ml

Recenze
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Nejsofistikovanšjí řada šejkrů od Blender Bottle – Radian Tritan – pogumované, odolné, litrové, bezzápachové šejkry

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Blender Bottle
 
460,–
+ -

Blender Bottle Radian Tritan

Blender Bottle Radian Tritan – seznamte se s výkonem

Připravte se na zcela novou kvalitu lahví na pití, s centrálně umístěným otvorem pro pití, odnímatelným poutkem, materiály odolnými proti zápachu a našemu speciálnímu odolnému uzávěru. S kapacitou 940 ml, měřenou až po 800 ml, je Radian dokonalým parťákem pro každý výlet, trénink nebo obchodní schůzku.

ODOLNÝ POVRCH EASTMAN TRITAN

Radian Shaker je vyroben z BMA free Eastman Tritan. Materiál je odolný proti zápachu, je v horní části kompartmentu bezpečný v myčce a nárazuvzdorný. Nikdy nebudete cíiti nápoje, které jste si v něm umíchali minulý trýden.

KAPACITA 940ML

940 ml na koktejlové nápoje, vhodný na více dávek najednou. A nebo prostě na pití do auta, aby jste dodržovali správnou hydrataci. Narozdíl od jiných šejkrů, ten náš se vejde do držáku nápojů ve vašem autě.

EXTRA VELKÉ OTEVÍRÁNÍ

Díky mimořádně velkému otvoru můžete nyní jednoduše dávkovat svůj protein nebo jiné suplementy do šejkru. Velký otvor také pomáhá snadnějšímu vymývání láhve.

100% TĚSNÍ

Můžete si být jistí, že s Radian šejkrem se ti tvůj koktejl už nikdy nevylije do kabele. Stačí nalít vodu do šejkru Radian – vaše kablea zůstane suchá, protože naše šejkry 100% tesní!

DOKONALÉ ROZMÍCHÁNÍ

Díky našemu „míčku“, který je součástí Radian šejkru už nikdy nezažiješ hrudky v koktejlu. Základním předpokladem dobré chuti proteinu je jeho dokonalé promíchání. Od této chvíle budou vaše nápoje vždy dokonale rozšejkované. BlenderBall® je skvělý nápad, který pomůže tvým nápojům ke 100% rozmíchání.

Tipy na Vánoční dárky

Publikováno:

Nevíš si rady s dárky? Chceš něco, čím žije tvůj přítel/přítelkyně nebo kamarád, ale ne a ne přijít na nějakou „špekovku“? Tak už se přestaň hroutit. My ti v našem článku poradíme lépe než kdo jiný.