Physiq NeoLite Flash Tights

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Nejatraktivnější legíny co jste kdy viděli. NeoLite legíny jsou prostě jedinečné Vhodné na jumping , pod UV světlem SVÍTÍ !

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Physiq Apparel
 
1 599,–
+ -

Physiq NeoLite Flash Tights

BUĎ VIDĚT | NESTŮJ BOKEM

NeoLite Flash legíny jsou posledním výstřelkem našich inovací. Bude vidět v šeru i v noci a vyčnívejte nad ostatními i během slunečního svitu díky našim reflexním panelům.

Legíny jsou vyrobené z jedinečného velmi hladkého polyesteru. Látka je chladivá na dotyk, udržuje teplotu těla i během intenzivního tréninku. Legíny se elasticky obtáhnou kolem vašich noh, tak aby jste cítila maximální pohodlí a podporu během tréninku. Už nebude „vycházet“ z tělocvičny s pocitem, že máte vytahané punčocháče.

Physiq FLASH legíny jsou vyrobeny z měkké, elastické a premiové tkaniny. Oceníte u nich elastický strečový fit střih, který objímá vaše nohy pro maximální pohodlí a komfort během tréninku. Navržený design s panely a švy, zdůrazňuje vaší postavu, NeoLite legíny představují výsledek mnoha měsíčního vývoje v použitých materiálech, švech, funkčnosti i designu…

V materiálu stretch-fit je plně zapuštěný potisk, který leží uvnitř polyesterových a elastanových vláken. Vnější úprava je tak perfektně hladká.

DETAIL NEOLITE LEGÍN Lehký stretch-fit NeoLite materiál Díky pot odvádějícím vláknům zůstanete v pohodě a pohodlí během tréninku Elastický pas s našim brandem Reflexní tečkovaný tisk

Složení: 88 & Polyester, 12% elastan Ultra Smooth Lycra

Perte pouze v chladné vodě!

Velikosti NeoLite legínů XS – Velikost UK 6–8 S – Velikost UK 8–10 M – Velikost UK 10–12 L – Velikost UK 12–14