Nebbia "N" fitness podprsenka 647 - losos

Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Fitness dámská podprsenka z kolekce Signature Line – "N"s nabízí ženám kombinaci funkčnosti, pohodlí a ženskosti

Detailní popis

Kód: NE637-SAL-M
Výrobce: NEBBIA
Velikost: M
Dostupnost: skladem
 
630,–
+ -

Nebbia „N“ fitness podprsenka 647 – salmon

Nová SIGNATURE LINE přichází s dalšími modely, které vycházejí z krásných ženských linii celé kolekce Beautiful Inside & Out. Na detailech záleží, a naše designérka Stanka se při tvorbě těchto kousků zaměřila na všechny i ​​ty nejmenší části. Díky tomu vznikla například krásně jemná „N“ potisk, podle níž má celá linie i svůj název „Signature“.

Nová sportovní podprsenka má sice na první pohled jednoduchý dívčí střih, ale díky zadní části tvořené pouze tenkými překříženými ramínky, působí zároveň velmi rafinovaně a sexy. Tento mini top je dokonale ženský, zajímavý a v kombinaci s novými barvami linie s jemným materiálem a novou potiskem nechá nádherně vyniknout Tvé křivky. Díky extra jemnému materiálovému provedení je jednoduché zvýraznit a podtrhnout ženskou krásu, a bude se Ti příjemně nosit během jakéhokoliv cvičení. Sportovní podprsenka je v přední části dvojitě podšitá a nemusíš se bát, že bude prosvítat.

Aby sis mohla poskládat dokonalý outfit, mini top můžeš nejen sladit s legínami nebo šortkami ve stejném barevném provedení a se stejným nosným prvkem – potiskem s malými „N“, ale barvy můžeš zkombinovat i navzájem, protože se pěkně doplňují.

jemný pružný materiál dvojité podšití vpředu odhalená záda překřížená ramínka vzadu příjemné na dotyk jemná „N“ potisk složení: 80% polyamid, 20% elastan

Starej se o své oblečení a o planetu Prát při nižších teplotách Nežehlit a nepoužívat sušičku Nepoužívat aviváž Pokud již oblečení nechceš, recykluj ho nebo daruj

Je úžasné být ŽENOU, souhlasíš? Nezáleží na tom, zda si vysoká nebo drobná, zda si blondýnka, brunetka nebo zrzka, zda máš tvář posetou rozkošnými pihami nebo Ti slunce obhořela více ramena než bříško, zda máš kulatý zadeček nebo malá prsa. Nezáleží ani na tom, zda máš raději tvrdý trénink, pomalou jógu, plavání nebo tanec. Důležité je, abys byla spokojená a zdravá, důležité je, aby si milovala své tělo. Protože my všechny jsme BEAUTIFUL INSIDE & OUT.

Vytvořili jsme novou linii SIGNATURE LINE, kterou jsme se rozhodli reprezentovat srdce a duši NEBBIE. Jsme si jisti, že v těchto modelech jsme spojili to nejlepší, a vytvořili jsme dokonalé kousky, na které jsme hrdí. Protože jsme se soustředili na každý detail. A na detailech záleží. Toto je naše definice dokonalosti.

Bude nám ctí, pokud se staneš členkou NEBBIA rodiny a budeš naše věci nosit s radostí. Pojď spolu s námi inspirovat ženy a dívky kolem Tebe, aby byli na sebe hrdé