Recenze

SUPERIOR 14 PLATINUM MASS MILK CHOLLATE – recenze

Publikováno:

Nedávno jsem slíbil otestovat některé z produktů značky Superior 14, která nově vstupuje na Český trh doplňků výživy pro sportovce a zde je první recenze gaineru Platinum Mass v příchuti Milk Chocolate. Tento gainer mi výborně zapadl do začátku objemové přípravy a kreatinového cyklu a již po přečtení uváděného složení jsem se na něj velmi těšil. K tomu se ale dostanu v další kapitole. Obecně je možné uvést, že přávě k vůli obsahu kreatinu bych ho řádil v objemu do vámi plánované fáze s kreatinem a neužíval ho tedy dlouhodobě. Takže po zkonzumovaném 1000 g balení na mě zanechal tyto dojmy:

Pokračovat ve čtení

BSN No-Xplode 2.0 - recenze

Publikováno:

BSN je tradiční americká značka, která svoje největší prodejní úspěchy zaznamenala již v době, kdy sní spolupracoval osminásobný vítěz Mr. Olympia Ronie Coleman. BSN nabízi oproti ostatním výrobců ucelenou, ale střídmou paletu výrobků, z nichž si dnes představíme již druhou verzi předtréninkové směsi onznačené jako N.O.-XPLODE 2.0. O tzv. pre-workoutech – předtréninkových stimulantech jsem psal podrobněji v článku o výživě, a proto je nebudu obecně dlouze představovat.

Pokračovat ve čtení

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL - recenze

Publikováno:

Nebudu se tajit tím, že americká firma Scitec patří mezi moje oblíbené značky. To ale uplně neplatí u všech jejich produktů a zejména o proteinech, kdy se mi, nutno však dodat z dřívější doby, jejich přeslazené a prazvláštní příchuti moc nezamlouvaly. Člověk by se ale měl přes historické předsudky přenášet a proto, když jsem vybíral, jaký protein bych si pořídil tentokráte, sáhl jsem po jejich střední třídě a vybral si WHEY PROTEIN PROFESSIONAL na doporučení v příchuti čokoláda kokos.

Pokračovat ve čtení

NVE PHARMACEUTICALS STACKER 2 100% WHEY PROTEIN - recenze

Publikováno:

Tento protein jsem si velmi oblíbil a s menšími přestávkami ho tak používám již přes dva roky. A proč si mě tak získal? V první řadě svým složením. Jedná se o směs syrovátkového izolátu, koncentrátu a syrovátkových peptidů s krátkým řetězcem a to vše při velmi zajímavém aminokyselinovém spektru. O výhodách ale i nevýhodách jednotlivých složek si můžete přečíst v článku o proteinech.

Pokračovat ve čtení

SCITEC NUTRITION BCAA 6400 - recenze

Publikováno:

Zlepšují regeneraci svalové hmoty a podporují její růst. Mimo jiné těmito vlastnostmi disponují větvené esenciální aminokyseliny, tzv. BCAA, a proto již delší dobu stojí na předních místech v řadě mých suplementů. A jak je vybírám? Čistě pragmaticky. Vzhledem k potřebě dávkování okolo 4 – 6 g před a po tréninku a 4 tréninků týdně je to 128 – 192 g čistých BCAA měsíčně pro mě vyplývají hlediska pro výběr tohoto doplňku výživy. Těmi tedy jsou kvalita a cena za gram BCAA.

Pokračovat ve čtení

STACKER 2 STINGER ENERGY NVE PHARMACEUTICALS - recenze

Publikováno:

STACKER 2 STINGER ENERGY NVE PHARMACEUTICALS - RECENZE

Z dřívější doby si dobře pamatuji, že výrobky od firmy NVE Stacker velmi dobře fungovaly. Fungovaly tak, že některé musely být stažené z prodeje, a sehnat je bylo možné už jen jako podpultovky. Tohle by u Stingeru nemělo hrozit, protože dle uvedeného složení nás nepřekvapí žádná „exotická“ neurčitá látka či směs. Proto jsem k němu tak přistupoval. Prostě místo před tréninkové kávičky, lehké povzbuzení, především Taurinem, kterého Stinger obsahuje v 60 ml slušných skoro 1800 mg. První testovací vzorek 60 ml jsem rozdělil, vzhledem k mojí menš…

Pokračovat ve čtení

PHD CHARGED GEL OD FIRMY PHD NUTRITION - recenze

Publikováno:

Jako další suplement jsem vyzkoušel opět předtréninkový stimulant. Tentokrát ve formě gelu PhD Charged od firmy PhD Nutrition. Podle proklamovaného popisu výrobce by měl „Charged“ působit jako „nakopávač, svalová pumpa, a rychlá regenerace“. Hlavní látky v něm obsažené, jež by měly mít ve své kombinaci za důsledek výše uvedené charakteristické vlastnosti, jsou Glukono-Delta-Lakton a Beta-Alanin, Taurin, vitamín C, kofein, PeptoPro, Arginin AKG.

Pokračovat ve čtení

«« « 1 2 3 4