OTEVÍRÁME! KONEC KARANTÉNY NA PRODEJNĚ

Publikováno:

24.04.2020 AK­TUALIZACE

Už si připadáme trochu jako blázni. Vláda si z firem a obchodů dělá asi srandu… A protože se včera večer opět naše „ctěná“ vláda nechala slyšet, že se může všechno otevírat dřív, tak i my otevřeme o týden dříve.

Od pondělí 27.04. bude prodejna v OSTRAVĚ otevřena ve zkrácené pracovní době, jak jsme avizovali. Tedy : 12 – 18 hodin. Veškeré SLEVY, OCHUTNÁVKY A AKCE snad stihneme již na 27.04. Je to šílená honička, ale věřím, že to děcka stihnout. Veškeré promo potrvá minimálně po dobu prvních 14ti dnů provozu.

Od pondělí 04.05. pak již v běžných hodinách 8 – 18 hodin.

Držme si palce. Snad nás zase neskropí dalšími výmysly.

21.04.2020 AK­TUALIZACE

Díky novým pravidlům o rozvolňování karantény uveřejněné 16.04.2020, můžeme s radostí oznámit, že chystáme v brzké době 100% spuštění našich obchodů i zásobování našich obchodních partnerů. Spouštění bude probíhat v několika krocích.

Od 04.05. pondělí spustíme náš OSTRAVSKÝ obchod vedle Fit Parku a to ještě ve zkrácené otevírací době. A to denně od 12 – 18 hodin. Brněnská centrála již od tohoto data bude fungovat na 100%, bez jakéhokoliv omezení.

Od 11.05. pondělí jedeme již podle běžného scénáře. Ostravský obchod od 8 – 18 hodin, tak jak jsme všichni zvyklí. A to bychom nebyli my, abychom si pro Vás nenachystali na otvíračku nějaké „super truper“ akcičky:

  • libové cenové BOMBY, které ani na eshopu nenajdete
  • Kromě toho na Vás budou čekat nové modely Nebbie, z aktuální kolekce „Hero“
  • ochutnávka nových „závisláckých“ tyčinek z Holandska : Perfection Deluxe bar

Bude to dřina, a ještě ta hygiena

Víme, že je to otrava, ale plnit to musíme… Je to pár neškodných pravidel, o které bychom Vás rádi poprosili. Jde o naše i vaše zdraví, tak to prosím s námi vydržte. Už to snad brzy zkončí.

  • do prodejny je povolen vstup jen v roušce či jiném ekvivalentu zakrytí úst a nosu. Klidně si vemte potapěčskou masku :-)
  • za dveřmi do prodejny bude stát stolek s desinfekcí. Je nutné, aby jste si hned po vstupu vydesinfikova­li ruce

Všichni z prodejny vám vzkazují – „že se na vás moc těší! Dojděte aspon na kus řeči, ukázat se, dát si kávičku… “

Za Fitness Muscle shop

Mgr.David Alex Skoumal | majitel

Testované produkty

≪ Otevírací doba v Srpnu 2018Pozor! V pondělí 31.8. ochutnávka Lifelike Cookies ≫