Blog

JAKÉ MÁSLO PŘED TRÉNINKEM?

Publikováno:

Dnes se podíváme na zoubek čtyřem krémům, které jsem si oblíbil při konzumaci předtréninkové svačinky. Tu většinou tvoří palačinky, připravené na kokosovém oleji z vajec, vaječných bílků, skořice, strouhaného kokosu, Chia semínek a syrovátkového proteinu. Výsledkem je velmi dobře stravitelná svačina s vysokým obsahem bílkovin vhodná před silovým tréninkem. Dobrou stravitelností je myšlen proces, který sice začíná již v dutině ústní, ale vzhledem k tomu, že většinou nechodíme cvičit ihned potom co spolkneme poslední sousto nás spíš zajímá co na to žaludek. Nevolnost nebo plynatost není…

Pokračovat ve čtení

NOVĚ NA FULLSPORTU SPORTOVNÍ ZNAČKA EVERLAST

Publikováno:

Zařadili jsme pro Vás do naší nabídky další značku sportovního oblečení, doplňků a příslušenství pro různé sporty. Značku Everlast netřeba dlouze představovat. Značka s výjmečně dlouhou tradicí existuje již déle než 100 let. Její nabídka zahrnuje mimo oblečení pro sport a volný čas i mnoho doplňků a příslušenství pro bojové sporty. Jednotlivé produkty této značky přidáváme do naší nabídky a tuto najdete zde.

Pokračovat ve čtení

PRODLOUŽENÍ OTVÍRACÍ DOBY PRODEJNY FULLSPORT

Publikováno:

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že pro Vás musíme mimo jiné zabalit zvýšeny počet balíků, prodlužujeme do odvolání otvírací dobu prodejny FULLsport do 19:00. Využijte hodiny navíc a přijďte si vybrat vánoční dárky z široké nabídky doplňků výživy a sportovního oblečení.

Pokračovat ve čtení

PROTEINOVÁ BUCHTA 3

Publikováno:

Dnes jsem si pro Vás připravil další verzi mojí oblíbené proteinové buchty jejíž základ tvoří stejně jako obvykle tvaroh, vejce, vločky a protein. Úplně jsem vypustil kypřící prášek. Buchta „vyleze“ v troubě úplně stejně jako s jeho přídavkem, ale dle mého názoru je bez něj mnohem vláčnější, chutnější a zdravější :-)

Pokračovat ve čtení

OBLEČENÍ ZNAČKY BETTER BODIES NOVĚ NA ESHOPU FULLSPORT

Publikováno:

Představujeme Vám kultovní značku BETTER BODIES, která nabízí široký sortiment dámského a pánského fitness oblečení a doplňků nejen pro těžké tréninky v posilovně, ale zároveň i moderní sportovní oblečení pro každodenní nošení. Nově si nyní můžete z široké nabídky této značky vybrat a zakoupit oblečení a doplňky i na našem eshopu.

Pokračovat ve čtení

OBLEČENÍ ZNAČKY GOLD'S GYM NOVĚ NA PRODEJNĚ A NA ESHOPU FULLSPORT

Publikováno:

Hledáte kvalitní stylovou značku oblečení, u které byste si vybrali kousky jak na hardcore tréninky do fitka, tak i na běžné nošení, ze kterého bude jasné, co je váš životní styl? Pak by Vás mohlo zaujmout oblečení značky Gold's Gym, která je jedna z nejstarších a nejpopulárnějších fitness společnosti Wich, která byla založena Joem Goldem v roce 1965. V současnosti má po celém světě má více než 600 fitness center. V USA je tato značka stejně slavná jako Nike a Adidas. Tuto značku najdete nově jak na našem eshopu tak v kamenné prodejně v Ostravě vedle Fitparku.

Pokračovat ve čtení

FITONEACADEMY - TRENERSKÁ ŠKOLA

Publikováno:

Fitoneoacademy je moderní vzdělávací zařízení zabývající se výchovou profesionálů. Důraz je kladen na kvalitu, komplexnost a individualitu všech rekvalifikačních kurzů, které vedou lektoři s mnohaletou praxí ve svém oboru. Zájmem Fitoneacademy je vzdělávat a vychovávat odborníky, kteří budou poskytovat služby na profesionální úrovni. Fitoneacademy nabízí kurzy: Instruktor fitness, Poradce pro výživu, Člen první pomoci a Masér pro zdravotnická zařízení. Pokud by jste si chtěli zacvičit s porfesionálním kulturistou, ikonou české kulturistické scény Tomášem Burešem, probrat sním sestavení tréninku, stravování a suplementaci, obraťte se na Fitoneacademy.

Pokračovat ve čtení

FITNESS AUTHORITY NAPALM PRE CONTEST - recenze

Publikováno:

Hledat dobrou předtréninkovku bez kreatinu (ne každý chce přijímat kreatin celoročně) je jako hledat jehlu v kupce sena. K Napalmu od firmy FA jsem se dostal až v době, když už si na trhu s předtréninkovkama vybudoval slušnou pověst a získal nemálo spokojených uživatelů. Můj cíl bylo tedy ověřit, zda se mezi ně rovněž zařadím. Obecně patří firma Fitness Athority mezi mé oblíbené protože mě zatím žádných z jejich produktů, které jsem zatím vyzkoušel nezklamal. O to více bylo nemilé překvapení při rozbalení prvního balení Napalmu.

Pokračovat ve čtení

«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 12 » »»